Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Neste Latvija pievienojas BalticMiles lojalitātes programmai

2010-02-08

Šonedēļ Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic lojalitātes programmai BalticMiles pievienojās jauns partneris – otrs lielākais degvielas mazumtirdzniecības uzņēmums valstī Neste Latvija.

airBaltic komercdirektors Tero Taskila: „BalticMiles ir pirmā lojalitātes programma, kas aptver visas Baltijas valstis. Nepilnu četru mēnešu laikā tai ir pieteikušies teju simttūkstoš klientu. Neste ir lielisks papildinājums BalticMiles partneru pulkam, kas jauno valūtu – BalticMiles punktus – no šodienas ļauj krāt degvielas uzpildes stacijās.”

„Esam patiesi gandarīti pievienoties apjomīgākajai lojalitātes programmai Baltijas valstīs un būt viens no tās partneriem. Dalība programmā ir papildu ieguvums mūsu klientiem. Tagad degvielas uzpilde Neste A24 degvielas uzpildes stacijās ir ne tikai ātra, ērta un par labāko cenu tirgū, bet arī peļņu nesoša - autobraucēji vienlaikus arī pelna, iegūstot 1 punktu par katru litru,” komentē Neste Latvija ģenerāldirektors Kristians Hallunds (Hallund).

Atzīmējot jaunā partnera pievienošanos BalticMiles programmai, airBaltic pirmajiem lojalitātes programmas izmantotājiem Neste A24 degvielas uzpildes stacijās (DUS) dāvinās bezmaksas lidojumus pa Eiropu – akcija sāksies ceturtdien, 11.februārī, pulksten 9.00 Neste A24 Lucavsala (Lucavsalas iela 1, Rīga) DUS. Pirmie piecdesmit autovadītāji, kas iepildīs degvielu par LVL 20,- un uzrādīs derīgu BalticMiles karti, saņems ne tikai BalticMiles punktus, bet arī bezmaksas lidojumu uz jebkuru airBaltic galamērķi Eiropā.

BalticMiles ir pirmā kopīgā vairāku Baltijas valstu patneruzņēmumu lojalitātes programma. Tā tika atklāta 2009.gada oktobrī. Pašlaik BalticMiles ir iesaistīti četrpadsmit partneri – Neste Latvija, airBaltic, Nordea, Latvijas Mobilais Telefons, Reval Hotels, ESPA Riga, Islande Hotel, SAS, Sixt, Eurolines, LSG Sky Chefs, airBalticTravel.com, Līvu Akvaparks un Forum Cinemas. BalticMiles ir atvērta lojalitātes programma – tajā var iesaistīties neierobežots skaits partneru no dažādām nozarēm.

BalticMiles dalībnieki punktus var pelnīt un tērēt, lidojot ar airBaltic, pērkot degvielu Neste degvielas uzpildes stacijās, norēķinoties ar Nordea izdoto BalticMiles MasterCard, Latvijas Mobilais Telefons telekomunikāciju pakalpojumus, uzturoties Reval Hotels vai Islande Hotel viesnīcās, izbaudot ESPA Riga procedūras, nomājot auto no Sixt, izmantojot Eurolines/LUX Express autobusus vai SAS piedāvātos lidojumus, pasūtot ēdienu airBaltic reisos no airCafe ēdienkartes, kā arī iegādājoties ceļojuma komplektus airBalticTravel.com. Forum Cinemas piedāvā punktus izmantot, iegādājoties kinoteātra biļetes, savukārt aktīvākai atpūtai tos iespējams tērēt Līvu Akvaparkā.

Klienti var pieteikties BalticMiles, aizpildot pieteikuma veidlapu. Tā ir pieejama Baltic Outlook žurnālā lidmašīnā, airBaltic biļešu kasēs, pie reģistrācijas letēm vai airBaltic biznesa klases pasažieru atpūtas telpā starptautiskajā lidostā Rīga. Pieteikumu var aizpildīt arī tiešsaistē www.balticmiles.com un zvanot uz airBaltic zvanu centru.

Pēdējās ziņas

2010-02-08 Mainīs satiksmes organizāciju Ziepniekkalna ielas posmā
2010-02-08 Jūrmala – labākais Baltijas jūras kūrorts jau septīto gadu pēc kārtas
2010-02-08 Pūtēju orķestris „Rīga” skolēnus aicina uz „Džeza mūzikas darbiem un nedarbiem”
2010-02-08 airBaltic vasarā palielinās reisu skaitu uz Briseli
2010-02-08 Rīgas mākslas telpā atklās vērienīgu Māra Subača personālizstādi
2010-02-08 Mīlestības balle Mežotnes pilī
2010-02-08 Rīga pievilina vairāk tūristu nekā tās kaimiņvalstu pilsētas
2010-02-05 Pirmais ziemas pasākums Viktora Ķirpa Ates muzejā „Meteņdienas joki, izdarības”
2010-02-05 Izsludina konkursu par labākajām bērnu un jauniešu sporta organizācijām

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski