Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Kuldīgas tūrisma attīstības centrs piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē Balttour`2010 ar unikāliem un jauniem pasākumiem!

2010-02-05

No 5.-7. februārim Ķīpsalas izstāžu hallē norisināsies Baltijas tūrisma dzīvē centrālais notikums - 17. tūrisma izstāde BALTTOUR 2010!
Kā ierasts, BALTTOUR'2010 ir Baltijā nozīmīgākā tikšanās vieta daudzu pasaules valstu tūrisma profesionāļiem, kur rodas jauni kontakti, tiek plānoti jauni maršruti, pasākumi, līgumi un stiprināta esošā sadarbība.


Šogad, kā jau katru gadu, sadarbībā ar Kurzemes tūrisma asociāciju, izstādē piedalīsies arī Kuldīgas tūrisma attīstības centrs (KTAC).
Kuldīdznieki izstādē šogad plāno izplatīt jauno tūrisma ceļvedi pa Kuldīgu un Kuldīgas apkārtni. Bukletā atrodama visa Kuldīgas un Alsungas novadu apceļotājiem nepieciešamā informācija latviešu, krievu, angļu un vācu valodās ar kopējo tirāžu – 10 000 eksemplāri.

Kuldīgai šogad plānots uzsvaru likt uz aktīvās atpūtas iespēju popularizēšanu Kuldīgā un novadā, piedāvājot gan velotūrisma, gan laivošanas, gan kājāmgājēju un pārgājienu iespējas. Kā zināms, 22. maijā notiks nu jau tradicionālais, populārākais Kurzemē velo-pasākums “Velodiena Kuldīgā’2010”. KTAC izstādei ir sagatavojis informatīvos materiālus par šo pasākumu, lai veiktu pirmo reklāmas kampaņu. Šogad pēc pasākuma sponsoru – Nīderlandes vēstnbiecības un Eiropas Komisijas biroja Rīgā vēlmēm pasākums tiks veidots kā nacionāla mēroga aktivitāte ar pirmo Latvijā velo Naktsbraucienu, kas pulcēs kopumā ap 1500 dalībnieku. Īpašu atbalstu dalībai izstādē nodrošinās Velodienas Kuldīgā ilggadējais sadarbības partneris SIA “Velokurjers”, papildinot stenda noformējumu ar stilīgiem velosipēdiem un simbolizējot Kuldīgu kā Latvijas velotūrisma pilsētu.

Tāpat Kuldīga izstādē Balttour šogad piedāvās citus jaunus nekur nebijušus pasākumus, no kuriem interesantākie būs Hercoga Jēkaba 400-tā dzimšanas dienas jubileja 28.oktobrī Kuldīgā un Latvijas Slēpņotāju(Geocaching) saiets pasākuma “Lido zivis” laikā Kuldīgā, par kuriem sīkāka informācija būs presē vēlāk.

Protams neiztikt arī bez Kuldīgas Dzīrēm, kas pērn ieguva balvu “Lielais Jēkabs”- par gada labāko pasākumu Kurzemē, kas šogad būs 15.-18.jūlijam.

Izstādes BALTTOUR laikā Kuldīgas tūrisma attīstības centrs kopā ar BA„Turība” veiks arī jaunu tūristu segmentēšanas pētījumu: „Kuldīgas kā tūrisma galamērķa atpazīstamība, potenciālo tūristu informācijas avoti un ceļošanas paradumi”.

Kuldīgas novada stendu izstādē šogad bagātinās Alsungas novada prezentācija visu trīs dienu garumā. Alsungas novads popularizēs savas tradicionālās bagātības – suitu mantojumu. Kā īpašie viesi stendā būs ansamblis “Suitu sievas”.

Izstāde BALTTOUR ir iespēja iegūt aktuālāko informāciju un piedāvāt savus jaunumus par ceļojumu un atpūtas iespējām Baltijā, lai tūrisma operatori un ceļotāji varētu sekmīgi plānot nākamo tūrisma sezonu.

Pēdējās ziņas

2010-02-05 Pirmais ziemas pasākums Viktora Ķirpa Ates muzejā „Meteņdienas joki, izdarības”
2010-02-05 Izsludina konkursu par labākajām bērnu un jauniešu sporta organizācijām
2010-02-05 Pededzē tradicionālās atvadas no ziemas - Masļeņica
2010-02-05 Šis ir īstais laiks, lai vakcinētos pret ērču encefalītu
2010-02-05 Starptautiskā lidosta „Rīga” samazina autostāvvietu maksu
2010-02-05 Dailes teātra jaunumi
2010-02-05 Leonardo da Vinči dodas pirmajā vēsturiskajā lidojumā
2010-02-05 Sestdien plānots mainīt satiksmes organizāciju Gustava Zemgala gatves un Gaujas ielas krustojumā
2010-02-05 Šadē atgriežas ar jaunu albumu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski