Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic sveic miljonu punktu saņēmušo BalticMiles klienti

2010-02-04

Šonedēļ Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic sveica lojalitātes programmas BalticMiles dalībnieci – Ilzi Gelneri, dāvājot viņai vienu miljonu BalticMiles punktu. Tos Ilze Gelnere varēs izmantot trīs gadu laikā, lai iegādātos lidojumus un citus BalticMiles pieejamos produktus un pakalpojumus gan sev, gan draugiem, radiem un paziņām.

airBaltic komercdirektors Tero Taskila: „BalticMiles ir pirmā lojalitātes programma, kas aptver visas Baltijas valstis. Nepilnu četru mēnešu laikā tai ir pieteikušies teju simttūkstoš klientu. Mēs turpināsim attīstīt BalticMiles lojalitātes programmu, lai jauno valūtu – BalticMiles punktus – varētu saņemt dažādās tirdzniecības vietās – degvielas uzpildes stacijās, lielveikalos, ķīmiskajās tīrītavās un daudz kur citur.”

BalticMiles miljonāre Ilze Gelnere balvu no airBaltic saņēma, piedaloties izlozē, kura tika organizēta to BalticMiles dalībnieku vidū, kas līdz 31.decembrim pieteicās lojalitātes programmai. Par iegūtajiem miljons punktiem Ilze Gelnere vai viņas draugi varēs 1000 reizes apmeklēt kino vai apmainīt tos pret gandrīz 100 bezmaksas lidojumiem uz airBaltic galamērķiem Rietumeiropā, Skandināvijā, Vidusjūras reģionā vai NVS valstīs.

BalticMiles ir pirmā kopīgā vairāku Baltijas valstu patneruzņēmumu lojalitātes programma. Tā tika atklāta 2009.gada oktobrī. Pašlaik BalticMiles ir iesaistīti divpadsmit partneri – Nordea, Latvijas Mobilais Telefons, Reval Hotels, ESPA Riga, Islande Hotel, SAS, Sixt, Eurolines, LSG Sky Chefs, airBalticTravel.com, Līvu Akvaparks un Forum Cinemas. BalticMiles ir atvērta lojalitātes programma – tajā var iesaistīties neierobežots skaits partneru no dažādām nozarēm.

BalticMiles dalībnieki punktus var pelnīt un tērēt, lidojot ar airBaltic, norēķinoties ar Nordea izdoto BalticMiles MasterCard, Latvijas Mobilais Telefons telekomunikāciju pakalpojumus, uzturoties Reval Hotels vai Islande Hotel viesnīcās, izbaudot ESPA Riga procedūras, nomājot auto no Sixt, izmantojot Eurolines/LUX Express autobusus vai SAS piedāvātos lidojumus, pasūtot ēdienu airBaltic reisos no airCafe ēdienkartes, kā arī iegādājoties ceļojuma komplektus airBalticTravel.com. Forum Cinemas piedāvā punktus izmantot, iegādājoties kinoteātra biļetes, savukārt aktīvākai atpūtai tos iespējams tērēt Līvu Akvaparkā.

Klienti var pieteikties BalticMiles, aizpildot pieteikuma veidlapu. Tā ir pieejama Baltic Outlook žurnālā lidmašīnā, airBaltic biļešu kasēs, pie reģistrācijas letēm vai airBaltic biznesa klases pasažieru atpūtas telpā starptautiskajā lidostā Rīga. Pieteikumu var aizpildīt arī tiešsaistē www.balticmiles.com un zvanot uz airBaltic zvanu centru.

Pēdējās ziņas

2010-02-04 Latvijas daudzveidība un pasaules plašumi izstādē “Balttour 2010” no 5. līdz 7. februārim
2010-02-04 Atklās tūrisma izstādi "Balttour 2010"
2010-02-04 Teātra studijai „Vinnijs” – 15 gadu jubileja
2010-02-04 Notiks sacensības vieglatlētikā telpās
2010-02-04 Izstādē "Balttour 2010" prezentēs Tour de LatEst velomaratonu un riteņošanas iespējas Vidzemē
2010-02-04 Nemateriālā kultūras mantojuma valsts aģentūras darbinieku domas par Dziesmu un deju svētkiem
2010-02-04 Janvārī pasažieru skaits starptautiskajā lidostā „Rīga” palielinās par 16 procentiem
2010-02-04 Markus Riva gatavs pārmaiņām
2010-02-04 Restorāns „Bergs” vienīgais no Baltijas iekļūst Eiropas TOP 50

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski