Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Jūrmalai būs stends tūrisma gadatirgū „Balttour 2010”

2010-02-02

No šī gada 5. līdz 7.februārim Ķīpsalā notiks tradicionālā tūrisma izstāde „Balttour 2010”, kas ik gadu pulcē Latvijas iedzīvotājus un tūrisma profesionāļus no visas pasaules. Arī šogad Jūrmalai būs savs stends, kurā interesenti varēs iepazīties ar atpūtas un atveseļošanas iespējām Jūrmalā, saņemt jauno brošūru „Jūrmala 2010” un citus tūrisma informatīvos materiālus par šogad plānotajiem pasākumiem pilsētā, aktīvo atpūtu, Jūrmalas tūristu mītnēm u.c. informāciju.

„Lēmums par dalību izstādē šogad nenāca viegli, jo šajos ekonomiskajos apstākļos ir būtiski finansējumu maksimāli atvēlēt sociālajai un izglītības sfērai. Tomēr izlēmām par labu dalībai, jo tūrisma un kūrorta attīstība ir galvenā ekonomiskās attīstības prioritāte mūsu pilsētā un ir svarīgi atbalstīt šajā jomā strādājošos uzņēmējus. Tūristi no Latvijas, kas pamatā arī ir izstādes mērķauditorija, veido 30% no visiem tūristiem Jūrmalā un ir ļoti nozīmīgs tūrisma tirgus segments mūsu kūrortpilsētai”, komentē Larisa Loskutova, Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietniece.

18 kvadrātmetru lielajā stendā piedalīsies „Dzintara viesnīca”, viesu māja „Elīna”, kūrortviesnīca „Pegasa pils”, jauniešu viesnīca/hostelis „Riga Beach Hostel”, kūrorta rehabilitācijas centri „Jaunķemeri” un „Belorusija”, kā arī Jūrmalas tūrisma informācijas centrs.

Izstādē būs iespēja iepazīties arī ar kūrortviesnīcu „Baltic Beach Hotel” un „Hotel Jūrmala Spa” piedāvājumu – tās tiks prezentētas Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas stendā. Kūrortviesnīcas aicinās apmeklētājus laicīgi rūpēties par savu veselību, piedāvājot jau stendā izmēģināt vairākas ārstnieciskās procedūras, kā arī iegādāties speciālos piedāvājumus par ļoti īpašām cenām.

Kūrorta rehabilitācijas centriem, kūrortviesnīcām un tūrisma mītnēm, kas piedalīsies Jūrmalas stendā, būs dažādi īpašie piedāvājumi dzīvošanai, kūrortārstniecībai un spa procedūrām visa gada garumā; cenas dzīvošanai tūrisma mītnē, sākot no 6 latiem. Īpašie piedāvājumi ir tik vilinoši tikai un vienīgi tūrisma izstādes laikā, tāpēc visi interesenti ir laipni aicināti apmeklēt Jūrmalas stendu un iegādāties sev neaizmirstamu atpūtu Jūrmalā par ļoti pievilcīgām cenām.

Arī šogad Jūrmalas stendā noritēs dažādas akcijas. Sadarbība ar Jūrmalas pilsētas muzeju izstādes apmeklētājiem piedāvās pārsteigumu - ikviens interesents pilsētas stendā par piemiņu varēs nofotografēties ar senlaicīgiem peldkostīmiem no Jūrmalas muzeja kolekcijas. Uzrādot šo fotogrāfiju, līdz maija sākumam tās īpašnieks saņems īpašu atlaidi vai bezmaksas balvu kādā no Jūrmalas tūrisma uzņēmumiem.

 

Pēdējās ziņas

2010-02-02 Objekti, no kuriem naktī no 2. uz 3.februāri Rīgā tiks izvests sniegs
2010-02-02 Pūtēju orķestris „Rīga” Valentīna dienai velta koncertu „Sievietes vārds”
2010-02-02 Alūksnes novadā notiks zemledus makšķerēšanas sacensības Ilgāja ezerā
2010-02-02 “TāTāTā” vokālists Artis Dvarionas uzstāsies kā dīdžejs
2010-02-02 Baudi relaksāciju Ventspils peldbaseina sāls istabā
2010-02-02 Ventspili reklamēs starptautiskā tūrisma izstādē „Balttour 2010”
2010-02-02 Akcija ģimenēm un draugiem „Tava diena Ventspilī” !
2010-02-01 Naktīs slēgs satiksmi Salaspils ielas posmā
2010-02-01 airBaltic saņem ATW Fēniksa balvu (Phoenix Award)

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski