Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

R.Munkevics tiekas ar ASV vēstnieci Latvijā

2010-01-27

Trešdien, 27.janvārī, Jūrmalas pilsētas domē vizītē ieradās ASV ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Latvijā Džūdita Geila Gārbere (Judith Gail Garber) un tikās ar Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāju Raimondu Munkevicu.

ASV vēstniece Latvijā Dž. Gārbere bija ieradusies Jūrmalā iepazīšanās vizītē, jo drīzumā viņa pārcelsies uz dzīvi Jūrmalā, kur Stacijas ielā ASV vēstniecība esot iegādājusies īpašumu rezidences vajadzībām.

R.Munkevics pastāstīja viešņai par vēlmi atjaunot Jūrmalai kūrortpilsētas statusu, attīstot šeit veselības tūrismu. Viņš atzīmēja, ka Jūrmala šoziem izjūt atdevi Rīgas prezentācijas programmai „Live Riga”, jo tūristi, kas ierodas Rīgā kā otro savu galamērķi izvēlas Jūrmalu. Viņš atzīmēja, ka nav iespējams reklamēt Jūrmalu, vienlaikus nereklamējot Rīgu, un otrādi, jo abas pilsētas atrodas ļoti tuvu viena otrai un pa vidu ir valsts galvenā lidosta.

Viņš arī akcentēja to, ka Jūrmalu interesē investoru piesaiste, lai attīstītu kūrorta infrastruktūru vietās, kur atrodas pašlaik neizmantotas padomju laika sanatorijas un citi veselības tūrisma objekti, vienlaikus mazinot uzņēmēju vēlmi apbūvēt jaunas platības.

ASV vēstnieci interesēja, kā ekonomiskā krīze ir ietekmējusi tūristu skaitu, jo grūtos laikos ceļošana nav cilvēka pamatvajadzība. Gan R.Munkevics, gan klāt esošie domes Tūrisma un ārējo sakaru nodaļas darbinieki atzina, ka toties vairāk Jūrmalu apmeklē Latvijas tūristi.

Dž. Gārbere uzslavēja Jūrmalas pašvaldību par prasmi sabalansēt pilsētas attīstības un uzņēmēju intereses ar vides aizsardzības prasībām un nepieciešamību saglabāt tradicionālās vērtības.

Šķiroties R.Munkevics aicināja vēstnieci justies Jūrmalā kā jūrmalniecei un visos problēmu gadījumos meklēt atbalstu savā pašvaldībā, uz ko viešņa atbildēja, ka to viņa darīs arī, lai pašvaldību paslavētu.

 

Pēdējās ziņas

2010-01-27 Notiks šogad pirmā Investīciju un uzņēmējdarbības veicināšanas padomes sēde.
2010-01-27 8. MARTĀ - INTARA REŠETINA UN VARA VĒTRAS KONCERTUZVEDUMS "TU ESI SKAISTA VISOS NIEKOS, SĪKUMOS..."
2010-01-27 Naktīs plāno slēgt satiksmi Salaspils ielas posmā
2010-01-27 Pieaugot iedzīvotāju interesei par veselības profilaksi, Rīgā atvērts jauns Vakcinācijas centrs
2010-01-26 airBaltic sāks lidojumus četros jaunos maršrutos no Viļņas
2010-01-26 Siguldā uzcelts viens no lielākajiem sniegavīriem pasaulē
2010-01-26 "LĪNENAS SKAISTUMKARALIENE" - PĒDĒJO REIZI
2010-01-26 Zināms Swedbank mākslas balvas 2009 skatītāju balsojuma uzvarētājs
2010-01-26 Aerobikas cienītāji sestdien pulcēsies Talsos

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski