Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ar zemākajām cenām "Saaremaa Spa Hotels" pārstāvniecība tagad arī Latvijā

2010-01-25

„Travel RSP” noslēgtais līgums ar lielākajām Sāremas viesnīcām "Saaremaa Spa Hotels" sniedz plašas iespējas Latvijas iedzīvotājiem. Vienošanās ar "Saaremaa Spa Hotels" sniedz ekskluzīvu iespēju iegādāties Sāremas SPA viesnīcu piedāvājumu par zemāko cenu Latvijā.

"Travel RSP" direktors Gundars Rožkalns atzīst, ka līgums noslēgts Latvijai piemērotā laikā, jo atbilst šī brīža pieprasījumam tūrisma sfērā, kad Latvijas iedzīvotāju lielākā daļa izvēlas atpūsties tuvāko kaimiņvalstu kūrortos. "SIA „Travel RSP”, noslēdzot līgumu ar Sāremas lielākajām SPA viesnīcām „Saaremaa Spa Hotels”, kļūst par tā oficiālajiem pārstāvjiem Latvijā", šodien preses konferencē paziņoja „Saaremaa SPA Hotels” valdes loceklis, Pārdošanas un mārketinga departamenta direktors Freis Kristians Ferneliuss.

„Sadarbība ar „Saaremaa Spa Hotels” izveidojusies, ilgu laiku pie tā rūpīgi strādājot, līdz ar to varu atzīmēt, ka ieguldītais laiks ir attaisnojis sevi,” atzīst G. Rožkalns.

„Saaremaa Spa Hotels” tīklā iekļautas trīs viesnīcas – „Saaremaa Valss”, „Meri” un „Rüütli”. Visas viesnīcas atrodas Sāres apriņķī – Kuresārē. Viesnīcas kopumā var uzņemt vairāk nekā 600 viesus, guldot 300 numuros.

Pēc Kuresāres Tūrisma informācijas centra apkopotās informācijas pērn, 2009. gadā, lielākā daļa, jeb 86 % pilsētas viesu bija izvēlējušies „Saaremaa Spa Hotels” trīs viesnīcas – Saaremaa Valss, Meri un Rüütli.

“Travel RSP” galvenais darbības virziens ir izejošais tūrisms – visdažādāko ceļojumu organizēšana uz ārvalstīm gan grupām, gan individuāliem ceļotājiem. Starp daudziem "Travel RSP" piedāvājumiem, Balkāni ir viens no galvenajiem pamatvirzieniem, uz kurieni uzņēmums jau 8 gadus organizē ceļojumus.

Pēdējā gada laikā uzņēmums aktīvi strādājis pie tā, lai izveidotu jaunas un interesantas atpūtas iespējas kaimiņvalstīs - Lietuvā un Igaunijā, kā rezultātā ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar "Saaremaa Spa Hotels", kas ļaus uzņēmumam piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem labu atpūtu par pieņemamu cenu.

Pēdējās ziņas

2010-01-25 Sniega skulptūru plenērs 2010
2010-01-25 Visi distanču slēpošanas cienītāji aicināti piedalīties Kandavas novada slēpošanas pārgājienā.
2010-01-25 “Cenplēsis 2010” Ķīpsalā plēsīs trekno gadu cenas
2010-01-25 Iznācis Rēzeknes un Viļānu novada kartes pirmizdevums
2010-01-25 TALSU NOVADA MUZEJĀ: BIEDRĪBAS „CIPARNĪCA” TALS` KERAMIK` IZSTĀDE
2010-01-25 Vidzemes un Dienvidigaunijas velomaršruts „Tour de LatEst” tiek popularizēts Somijā
2010-01-25 Nils Ušakovs sveic Mārtiņu Dukuru ar uzvaru Eiropas čempionātā
2010-01-25 Šogad 21.dzimšanas dienu svin tautas iecienītākais distanču slēpojums „APKĀRT ALAUKSTAM”
2010-01-22 Apbalvoti skatlogu, ēku fasāžu un priekšlaukumu noformējuma konkursa „Ziemassvētki 2009” uzvarētāji

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski