Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Apbalvoti skatlogu, ēku fasāžu un priekšlaukumu noformējuma konkursa „Ziemassvētki 2009” uzvarētāji

2010-01-22

Šodien Rīgas domē tika apbalvoti skatlogu, ēku fasāžu un priekšlaukumu noformējuma konkursa „Ziemassvētki 2009” uzvarētāji. Konkursa dalībniekus sveica Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane un Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs, kā arī izpilddirekciju izpilddirektori.

Vērtēšanas komisija lēma balvu fondu Ls 1000 sadalīt piecās vienādās daļās. Ar Rīgas domes Atzinības rakstu un naudas balvu Ls 200 apmērā par skatlogu māksliniecisko kvalitāti un oriģinalitāti tika apbalvots SIA „Ervins&Filles” vīnu veikals (Berga bazārā). Balvu saņēma veikala īpašnieks un mākslinieks Ervins Šēnhofs.

Ar Rīgas domes Atzinības rakstu un naudas balvu Ls 200 apmērā tika apbalvota Bolderājas mūzikas un mākslas skola (Stūrmaņu ielā 31). Šogad skolas fasādi rotāja liels, balts Eņģelis, kuru mākslas skolotājas Helgas Jaksones vadībā bija veidojuši bērni. Viņi bija izrotājuši arī ēkas logus ar pašdarinātām lampiņām.

Rīgas domes Atzinības rakstu un naudas balvu Ls 200 apmērā par veiksmīgo priekšlaukuma noformējumu saņēma SIA „Ēlande” krodziņš „Ēlande” (Brīvības gatvē 249). Ziemassvētku noformējumu bija veidojuši paši krodziņa darbinieki valdes locekļa Andra Lapkovska vadībā.

Ar Rīgas domes Atzinības rakstu un naudas balvu Ls 200 apmērā tika apbalvots SIA „Lido” par veiksmīgo ēku fasāžu un priekšlaukumu noformējumu Atpūtas centrā (Krasta ielā 76) un „Lido” ēdināšanas uzņēmumā „Krievu sēta” (Ķengaraga iela 3. “Lido” objektos arī šogad bija daudzveidīgs un krāšņs Ziemassvētku noformējums, veicinot objekta atpazīstamību rīdziniekos un Rīgas viesos.

Tika pasniegta arī pārsteiguma balva - Rīgas domes Atzinības raksts un Ls 200 naudas balva Rīgas pašvaldības aģentūrai „Rīgas gaisma” par ieguldījumu Ziemassvētku noskaņas radīšanā, jo pilsēta aizvadītajos svētkos bija ieguvusi daudz jaunu un skaistu rotājumu.

Papildus galvenajām balvām savus laureātus bija izvirzījušas arī izpilddirekcijas. Ar Rīgas domes Atzinības rakstu un Ziemeļu izpilddirekcijas balvu tika apbalvots SIA „Florestāns” (Kalpaka bulvārī 12) veikals, kura skatlogus kopā ar fasādes izdaiļošanu noformēja paši ziedu salona darbinieki valdes locekles Ilzes Spangeres vadībā.

Ar Rīgas domes Atzinības rakstu un naudas balvu no Pārdaugavas izpilddirekcijas tika apbalvots SIA „Mārtiņklīvi” (Imantas 15. līnija māja Nr.5) veikaliņš, kas daudzdzīvokļu namu ietvarā bija kā neliela, gaiša Ziemassvētku saliņa.

Rīgas domes Atzinības rakstu un naudas balvu no Austrumu izpilddirekcijas saņēma SIA „SB” (Maskavas ielā 444b). Šis uzņēmums vairākus gadus pēc kārtas ir pārsteidzis ar savu radošo izdomu gadskārtu svētku noformējuma veidošanā.

Apbalvošanas pasākumā bija arī kāds īpašs pārsteigums, jo SIA “Rīgas meži” bija pieņēmis lēmumu pasniegt naudas balvu Rīgas Zooloģiskajam dārzam par akciju „Ziemas nakts”, kas guva lielu rīdzinieku un pilsētas viesu atsaucību, un radīja jauku Ziemassvētku noskaņu Mežaparkā.

Konkurss notika divās kārtās, jo vispirms pieteiktos skatlogus, ēku fasādes un priekšlaukumus vērtēja izpilddirekciju apakškomisijas un pēc tam vērtēšanas komisija, kas atzinīgi novērtēja visu dalībnieku veikumu un pieņēma lēmumu ar Rīgas domes Atzinības rakstiem apbalvot visus konkursa dalībniekus. Savukārt SIA „Rīgas meži” visiem konkursa dalībnieki dāvāja skaistu kalendāru ar Latvijas mežos dzīvojošo dzīvnieku fotogrāfijām. Apbalvošanas pasākumā uzstājās arī Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi.

Pēdējās ziņas

2010-01-22 Plāno slēgt satiksmi Čiekurkalna 1.līnijas posmā
2010-01-22 Šlāgergrupa „Baltie lāči” Ventspils pilsētai 720.dzimšanas dienas gadā dāvina dziesmu „Lai vēji pūš!”
2010-01-21 Informēs par tūrisma izstādi “Balttour 2010”
2010-01-21 airBaltic sāks lidojumus no Viļņas uz Londonu
2010-01-21 Prezentē vīziju par Jūrmalas attīstību
2010-01-21 airBaltic sāks lidojumus no Rīgas uz Amānu un Beirūtu
2010-01-21 DAILES TEĀTRĪ NOTIKS DOKUMENTĀLA JAUNIEŠU IZRĀDE "MANAS SIRDS STĀSTI"
2010-01-21 Informācija ceļotājiem uz ASV
2010-01-21 Rassell un Sabīne Berezina ierakstījuši jaunu dziesmu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski