Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Ventspili popularizēs starptautiskajā tūrisma gadatirgū Somijā

2010-01-20

No šī gada 21. līdz 24. janvārim Helsinkos, Somijā, notiks starptautiskais tūrisma gadatirgus "Matka 2010". Lai popularizētu Ventspili kā pievilcīgu tūrisma galamērķi un ģimenei un atpūtai draudzīgu pilsētu, Latvijas stendā strādās arī Ventspils tūrisma informācijas centra pārstāve Inta Dāldere.

Latvijas reģionu dalību šajā un vēl vairākās tūrisma izstādēs šogad līdzfinansē Eiropas Savienības Eiropas reģionālās attīstības fonds. Kurzemes Tūrisma asociācija (KTA) Latvijas Investīcija un attīstības aģentūrā iesniedza projekta „Latvijas reģionu tūrisma piedāvājumu virzīšana starptautiskajā tirgū” pieteikumu par Latvijas tūrisma popularizēšanu ārvalstīs un šī mērķa realizēšanai tika piešķirts finansējums. Latvijas dalību izstādēs šogad atbalsta arī Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūra.


Līdz ar dalību šajā izstādē Ventspils tūrisma informācijas centrs turpinās jau iepriekšējos gados uzsākto darbu ārvalstu tūristu piesaistīšanā no Somijas, informējot Somijas izejošā tūrisma aģentūras un operatorus, kā arī individuālos interesentus par jaunumiem, tūrisma, atpūtas un sportošanas iespējām un piedāvājumiem Ventspilī. Izstādē Helsinkos tiks izplatīti informatīvie materiāli par Ventspili un Kurzemi. Pirmo gadu ir sagatavotas Ventspils tūrisma brošūras somu valodā.

Ventspils tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar KTA šogad plāno piedalīties arī vairākās citās starptautiskajās tūrisma izstādēs Latvijā un ārvalstīs. Īpaša nozīme šogad tiks pievērsta tuvējo kaimiņu - Lietuvas ceļotāju uzrunāšanai, kā arī vietējo iedzīvotāju informēšanu par tūrisma iespējām Latvijā.

Jau tuvākajā laikā plānots strādāt: 5.-7.februārī izstādē „Balttour" Rīgā, 12.-14.februārī izstādē „Tourest" Tallinā (Igaunijā), 26.-28.februārī izstādē „Vivattur" Viļņā (Lietuvā), 10.-14.martā “ITB” Berlīnē (Vācijā), 25.-28.martā “TUR” Gēteborgā (Zviedrijā). Šī gada oktobrī Ventspils, Kuresāres un Talsu novada kopīgā Eiropas Savienības projekta „Viens atvaļinājums – divas valstis” ietvaros Ventspils piedalīsies arī starptautiskajā tūrisma izstādē „Inwetex CIC” Pēterburgā (Krievija).

Materiāli par Ventspils tūrisma iespējām šogad tiks nogādāti arī uz citām tūrisma izstādēm - „Vakantiebreurs” Utrehtā (Nīderlandē), „MITT 2010” Maskavā (Krievijā), „Reisen Hamburg„ Hamburgā (Vācijā) un „отдых” Minskā (Baltkrievijā).

Pēdējās ziņas

2010-01-20 Par paveikto tūrisma veicināšanā Rīgā
2010-01-20 Slepenais bunkurs atdzīvojas
2010-01-20 Jūrmalas pilsētas dome izstrādā priekšlikumus Tūrisma likuma grozījumiem
2010-01-19 LMK piedāvā 2009.gada pirktāko DVD apskatu
2010-01-19 SARUNAS AR MĀKSLINIEKIEM – Vilnis Vējš, Rasa Šmite, Stella Pelše
2010-01-19 TOP KOMĒDIJA "GAISA GRĀBEKĻI"
2010-01-19 airBaltic un Reval Hotels apvieno spēkus un izveido kopīgu zīmolu
2010-01-19 Gada sākumā Rīgas naktspatversmes vidēji dienā izmanto 670 cilvēku
2010-01-19 Ziemas piedāvājums Turaidas muzejrezervātā!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski