Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic un Reval Hotels apvieno spēkus un izveido kopīgu zīmolu

2010-01-19

Vadošā Baltijas valstu aviosabiedrība airBaltic un lielākais viesnīcu tīkls reģionā Reval Hotels šodien informēja par savas sadarbības paplašināšanu. Uzņēmumi apvienos spēkus un turpmāk izmantos airBaltic Hotels zīmolu („Reval Hotels, Member ofairBaltic Hotels”), lai efektīvāk popularizētu savus pakalpojumus un augstos standartus. Reģionā šis ir pirmais šāda mēroga kopzīmols, kas nostiprinās abu uzņēmumu komerciālās pozīcijas Baltijas valstu, Krievijas, Ziemeļvalstu un Rietumeiropas tirgos.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks: „Esam gandarīti apvienot spēkus ar Reval un piedāvāt airBaltic klientiem kvalitatīvus pakalpojumus. airBaltic un Reval Hotels Baltijas valstīs ir nozīmīgi uzņēmumi, un klientiem ir nepieciešami uzticami un kvalitatīvi pakalpojumi, ko mēs varam kopīgi piedāvāt ar airBaltic un airBalticHotels zīmolu. Mēs esam pārliecināti, ka izmantojot interneta ceļojumu aģentūras airBalticTravel iespējas, Reval pārdošanas rezultāti pieaugs par 20%.”

Reval Hotels izpilddirektors Heiki Vanhanens:„Mēs ar prieku informējam par partnerību ar airBaltic.Mēs sekmēsim airBalticHotels atpazīstamību atbilstoši Reval Hotels politikai.Mūsu kopīgais mērķis ir atbalstīt vienam otra centienus, kā arī kopīgi piesaistīt tūristus tirgiem, kuros darbojamies.”

Abu uzņēmumu klientiem būs iespējams saņemt kvalitatīvus tūrisma pakalpojumus. Abi uzņēmumi abpusēji virzīs tirgū viens otra pakalpojumus. Klientiem tiks garantēta viszemākā pakalpojumu cena.

Šis solis nodrošina ieguvumus abiem partneriem. Reval Hotels viesnīcas tiks piedāvātas gandrīz 3 miljoniem airBaltic pasažieru gadā, nodrošinot lielākas iespējas ārējos tirgos. Kopzīmola izveidošana un jauni pārdošanas kanāli palīdzēs palielināt ieņēmumus. Savukārt airBaltic tas nodrošina augstu pozicionējumu tūrisma nozarē un partnerību ar Reval Hotels, kas gadā nodrošina 600 000 viesu naktis.

 

Pēdējās ziņas

2010-01-19 Aviosatiksmē starp Rīgu un Minsku jauna lidsabiedrība un 10 reisi nedēļā
2010-01-19 Slēpotprieks Līgatnē
2010-01-19 Pazemina maksu divās Talsu pirmsskolas izglītības iestādēs
2010-01-19 Kino „Rīga” sāk operu tiešraižu sezonu ar „Salomi”
2010-01-19 Sakarā ar 1991.gada barikāžu atceres pasākumiem ierobežos satiksmi
2010-01-19 Ziemas piedāvājums Turaidas muzejrezervātā!
2010-01-19 Gada sākumā Rīgas naktspatversmes vidēji dienā izmanto 670 cilvēku
2010-01-19 TOP KOMĒDIJA "GAISA GRĀBEKĻI"
2010-01-19 SARUNAS AR MĀKSLINIEKIEM – Vilnis Vējš, Rasa Šmite, Stella Pelše

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski