Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Vēl viena skaista vieta Laucienē

2010-01-18

15. janvārī pie Laucienes pamatskolas tika atklāts Brīvā laika pavadīšanas centrs, kurā turpmāk gaidīs ne tikai Laucienes, bet arī visa novada ļaudis.

Atklāšanas brīdī bija klāt gan projekta par ēkas rekonstrukciju rakstītāji, gan rosinātāji, gan paši darba darītāji. Ēkas atklāšanas lentu pārgriezt uzticēja Talsu novada pašvaldības izpilddirektoram Normundam Tropiņam un Lauku atbalsta dienesta (LAD) Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītājai Juzefai Kļavai.

Skolas direktors Oļegs Solovjovs uzsvēra, ka jaunā ēka ir ne tikai nozīmīgs uzlabojums skolas darbā, bet arī lieliska iespēja pilnvērtīgi pavadīt laiku visiem, kuri to vēlēsies. O.Solovjovs teica paldies skolas saimniecības vadītājam, kurš uzraudzījis darbus centrā, būvniekiem, Lauku atbalsta dienestam, bijušajai Laucienes pagasta padomes priekšsēdētājai Inai Jurkevičai, Talsu novada domes deputātiem un novada pašvaldībai.

Skaistā ēka Laucienes pamatskolas pagalmā tapusi ar Lauku atbalsta dienesta (LAD)administrētā Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu. Kā sveicot Laucienes ļaudis ar centra atklāšanu teica J.Kļava: „Šī finansējuma programma tiek īstenota tāpēc, lai sakārtotu vidi, kur dzīvot, lai cilvēki no šejienes negribētu braukt prom.” Gandarījumu par vēl vienu skaistu ēku novadā un, galvenais, iespēju iedzīvotājiem saturīgi pavadīt laiku pauda Talsu novada pašvaldības izpilddirektors Normunds Tropiņš.

Talsu novada Laucienes pagasta Brīvā laika pavadīšanas centrs izveidots blakus Laucienes pamatskolai. Skolas direktors Oļegs Solovjovs stāstīja, ka rīta pusē centrā plānots organizēt darbmācības, mājturības nodarbības, kā arī dažādas aktivitātes skolas bērniem. Savukārt, pēcpusdienā un vakarā centrs laipni gaidīs visu paaudžu interesentus. Laucienē jau iepriekš īstenotā projektā ar ES atbalstu gūts piemērots aprīkojums dažādām nodarbēm – kokapstrādei, rokdarbiem, ēst gatavošanai.

Brīvā laika pavadīšanas centru būvēja SIA „Amatnieks”. Centrs izveidots ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu. Ēkas rekonstrukcijas projekts izmaksāja Ls 180 169, 40, no kuriem Ls 105 000,00 bija ELFLA un valsts finansējums, pārējo daļu finansēja pašvaldība.

Pēdējās ziņas

2010-01-18 Majoru ledus halle aicina slidot
2010-01-18 Jūrmalas kūrortpilsēta piedalās tūrisma gadatirgū “Matka 2010” Somijā
2010-01-18 Dailes teātra jaunumi
2010-01-18 airBaltic iegūst starptautisku apbalvojumu par biznesa restrukturizēšanu – ATW Fēniksa balvu (Phoenix Award)
2010-01-18 If atgādina: slēpotājiem saduroties uz kalna, zaudējumus sedz vainīgais
2010-01-18 Šogad, 23., 24. janvārī Līvānos pie Latgales mākslas un amatniecības centra jau 5 reizi norisināsies „Sniega skulptūru plenērs 2010”.
2010-01-15 Pirmreizēja iespēja kļūt par pirmo viesi ballē Mālpils pilī, kas notiks 4. decembrī
2010-01-15 Kanādas valsts amatpersonas vizītes laikā plānoti satiksmes ierobežojumi
2010-01-15 Uz Jūrmalu vasarā aicina bērnus no Latvijas novadiem

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski