Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Harijam Ozolam un Santai Zapackai jauna koncertprogramma

2010-01-14

Harijs Ozols un Santa Zapacka ir sagatavojuši īpašu koncertprogrammu Visu mīlētāju dienai, lai mīlestības šajā dienā nepietrūkst nevienam pašam. Koncertā skanēs gan visu iemīļotās melodijas, gan pilnīgi jaunas dziesmas, kas tapušas īpaši šim koncertam. Jāpiebilst, ka abi mākslinieki pirmo reizi kāps uz VEF kultūras pils skatuves Valentīna dienā, lai gan abu daiļrade, galvnokārt, ir veltīta mīlestības tēmai, tomēr līdz šim nebija izdevies tieši šajā dienā uzrunāt skatītājus tieši Rīgā. Harijs Ozols mīlestību raksturo kā vēlmi rūpēties par otru, atteikties no sava Ego otra dēļ – uzklausīt, sadzirdēt un atbalstīt otru cilvēku! Ar savu koncertprogrammu mākslinieki vēlas iezīmēt ceļu, pa kuru iet, meklējot mīlestību savā dzīvē, apzinoties, ka mīlestība ir lielākā sajūtu vērtība, ko katrs var sasniegt savā dzīvē.

Koncetprogrammā piedalīsies arī viesi: jaunais un skatītāju iemīļotais dejotāju pāris Viola Abramova - Mailīte un Rihards Mailītis, kā arī no "ČIKĀGAS PIECĪŠIEM" -visu iemīļotais duets Lorija Vuda un Armands Birkens no Čikāgas

Santa Zapacka un Harijs Ozols savu koncetu nespēj iedomāties bez dejotājiem, kuri ar ķermeņa valodu spēj paust to pašu, ko dziesmas ar tekstiem un mūziku, un Mailīšu pāris ir lielisks piemērs tam, ka arī dzīvē ir iespējams mīlas duets. Īpaši šim vienam koncertam no Čikāgas atlidos Armands Birkens, ko Harijs Ozols uzskata par visromantiskāko latviešu dziedātāju ar īpašu un neatkārtojamu balss tembru. Arī Armands Birkens šim koncertam sagatavojis jaunas dziesmas, bet, protams, būs arī visu iemīļotās dziesmas, kā “Ir septiņi no rīta …” un citas.

Harijs Ozols uzsver, ka šajā koncertprogrammā savienosies ne tikai sirdis, bet ari kontinenti! Tā kā visi, kas nevēlas būt vientuļi Mīlētāju dienā, ir aicināti uz VEF Kultūras pili, lai apliecinātu sev un pasaulei, ka mīlestība ir dzīves lielākā emocionālā vērtība.

 

Biļetes uz pasākumu var iegādāties „Biļešu Paradīze” kasēs.

www.bilesuparadize.lv

 

Pēdējās ziņas

2010-01-14 Karstens Tīls (Karsten Theil) no ICAO atzīmē sasniegumus un turpmāk darāmos darbus
2010-01-14 airBaltic - attīstības dzinējspēks. Lidostas terminālis – ekonomiskās attīstības priekšnosacījums
2010-01-14 Laucienē atklās brīvā laika pavadīšanas centru
2010-01-14 Talsu novada muzejā: digitālais stends par putniem
2010-01-13 SARUNAS AR MĀKSLINIEKIEM – Vilnis Vējš, Rasa Šmite, Stella Pelše
2010-01-13 15.janvārī plāno ierobežot transportlīdzekļu stāvēšanu Aspazijas bulvārī
2010-01-13 Vidzemes kā velotūrisma galamērķa popularizēšana
2010-01-13 Dailes teātra jaunumi
2010-01-13 airBaltic sadarbībā ar Belavia piedāvās vairāk lidojumu uz Minsku

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski