Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Kino „Rīga” un „Rīgas Mākslas telpā” tiks saglabāts kultūras process

2010-01-13

Darba grupa, kurai bija jāizvērtē iesniegtie sadarbības pieteikumi par kinoteātra „Rīga” un Rīgas pilsētas izstāžu zāles „Rīgas Mākslas telpa” turpmāko darbību, šodien ir akceptējusi daļu no iesniegtajiem sadarbības pieteikumiem par šo kultūras iestāžu turpmāko iespējamo attīstību.

Izvēlētie sadarbības partneri ļaus saglabāt kinoteātri „Rīga” kā multifunkcionālu kultūras centru, nodrošinot tajā mākslinieciski augstvērtīga, daudzveidīga ārzemju un latviešu kino rādīšanu, turpinot sadarbību ar Latvijas un ārvalstu sabiedriskajām, profesionālajām organizācijām, ārvalstu vēstniecībām un citām kultūras organizācijām, nodrošinot kino interešu klubu un kino izglītības programmu darbības vidi, paplašinot pakalpojumu pieejamību plašam iedzīvotāju lokam, it īpaši, bērniem un jaunatnei.

Darba grupas locekļi arī vienojās, ka „Rīgas Mākslas telpā” šogad tiks turpināti jau iesāktie projekti, it īpaši, tie, kuriem ir starptautiski sadarbības partneri, bet vienlaikus tiks strādāts pie ilgtermiņa izstāžu plāna līdz 2014. gadam sagatavošanas.

Pēc ekspertu ieteikuma nolemts veidot padomi, kas sniegs savus priekšlikumus augsta mākslinieciskā līmeņa un kultūras mantojuma saglabāšanai, īstenojot kultūras dzīves norišu daudzveidību kino „Rīga” un „Rīgas Mākslas telpā”.

Saskaņā ar Rīgas domes lēmumu par Rīgas pašvaldības aģentūras „Rīgas kultūras aģentūra” likvidāciju SIA „Rīgas nami” tika deleģēts uzdevums turpmāk organizēt kultūras dzīvi „Rīgas Mākslas telpā” un kinoteātrī „Rīga”. Šā uzdevuma izpildei SIA „Rīgas nami” aicināja pieteikties sadarbības partnerus, kuru piedāvājumus izvērtēja Izglītības, kultūras un sporta komitejas izveidotā darba grupa kopā ar ekspertiem. Darba grupas sagatavoto ziņojumu kādā no nākamajām sēdēm izskatīs Izglītības, kultūras un sporta komiteja.

Pēdējās ziņas

2010-01-13 SARUNAS AR MĀKSLINIEKIEM – Vilnis Vējš, Rasa Šmite, Stella Pelše
2010-01-13 15.janvārī plāno ierobežot transportlīdzekļu stāvēšanu Aspazijas bulvārī
2010-01-13 Vidzemes kā velotūrisma galamērķa popularizēšana
2010-01-13 Dailes teātra jaunumi
2010-01-13 airBaltic sadarbībā ar Belavia piedāvās vairāk lidojumu uz Minsku
2010-01-13 Starptautiskās lidostas "Rīga" notikumu vēstkopa decembris/janvāris
2010-01-13 Ventspilī koncertā „Mazu brīdi pirms..” viesosies Kristīne Zadovska un Ingus Pētersons
2010-01-13 Talsu vārda dienā 50 gadu jubileju svinēs Talsu audējas
2010-01-12 Labās gribas apliecinājums - ziedojumu akcija „Mellužu estrāde – Vakar. Šodien. Rīt.”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski