Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Labās gribas apliecinājums - ziedojumu akcija „Mellužu estrāde – Vakar. Šodien. Rīt.”

2010-01-12

Vai diennakts tumšajā laikā, braucot savās gaitās pa Strēlnieku un Mellužu prospektu Jūrmalā, ievēroji ko neierastu estrādes parkā?

Pirms Ziemassvētkiem Mellužu estrāde iemirdzējās mazās, spožās gaismiņās. Šo mazo brīnumu paveica jūrmalnieki ar Jūrmalas pilsētas domes un Dzintaru koncertzāles pārstāvjiem, pulcējoties 20. decembrī, lai simboliski modinātu Mellužu estrādi atdzimšanai.

Lai arī estrādei ir sena un notikumiem bagāta vēsture, pēdējās desmitgadēs tā stāvējusi klusa, pamazām aizslīdot no mūsu skatupunkta.

Iespējams ir nācies dzirdēt to, ka šī simpātiskā brīvdabas estrāde savā ziņā ir unikāls koka arhitektūras piemineklis? Mellužu estrāde ir viena no divām akustiskajām koka gliemežnīcām visā Baltijas reģionā, kas ir saglabājusies kopš pagājušā gadsimta.

Mēs varam atstāt estrādi nebūtībai, bet varam arī aktīvi rīkoties to atjaunojot, lai nākamās paaudzes atskatoties redzētu, ka neesam bijuši vienaldzīgi, ka esam spējuši sakopot resursus laba mērķa dēļ, pat par spīti Latvijai tik sarežģītam laika posmam.

Arī Tev ir iespēja sniegt savu atbalstu Mellužu estrādes atjaunošanai, ienesot savu artavu ziedojumu akcijā „Mellužu estrāde – Vakar. Šodien. Rīt.”

„Paredzam, ka estrādes atjaunošana būs laikietilpīgs projekts un neesam plānojuši atjaunošanas darbus uzvelt uz citu pleciem. Būdami Mellužu estrādes atjaunošanas iniciatori, tomēr labi apzināmies, ka pašu spēkiem vien nebūs iespējams realizēt šo skaisto ieceri paredzamajā laikā – līdz 2015. gadam, kad kopīgi atzīmēsim Mellužu estrādes 85. gadskārtu” atzina Svens Renemanis, Dzintaru koncertzāles valdes priekšsēdētājs un aicina atsaukties ikvienu, kurš var finansiāli vai jebkurā citā veidā atbalstīt estrādes atjaunošanas projektu.

Ziedot līdzekļus var zemāk norādītajā kontā. Lūdzam norādīt mērķi – Mellužu estrādes atjaunošanai.

 

Ziedojumu konts:

SIA „Dzintaru koncertzāle”

Adrese: Turaidas iela 1, Jūrmala, LV-2015

Reģ.Nr. 40003378932

Banka: A/S SEB banka Jūrmalas filiāle

Konts: LV80UNLA0050014921891

Mūsu, un, cerams, arī Tavs, labais nodoms ir nepazaudēt pēdējo Jūrmalas vēsturisko brīvdabas koka estrādi. Radīt demokrātisku vidi ģimeniskai atpūtai. Sniegt jūrmalniekiem un Jūrmalas viesiem alternatīvu vietu koncertdzīvei.

Kā norādīja Dzintaru koncertzāles valdes locekle Diāna Bērza, „Mellužu estrāde pamazām tiek iedzīvināta un tās skatuve tiks iedzīvināta vēl vairāk. Šovasar, nedēļas nogalēs, te atpūsties un klausīties koncertus, doties rotaļās aicināsim pašus mazākos jūrmalniekus. Cerams, šis būs labas tradīcijas aizsākums un tālākā nākotnē estrādē mutuļos kultūras dzīve.”

Aicinām sekot līdzi projekta norises gaitai un saziedoto līdzekļu izlietojumam www.dzk.lv, sadaļā Mellužu estrāde.

 

 

Pēdējās ziņas

2010-01-12 Latviešu deju maratons jeb XV Jaunrades deju konkurss
2010-01-12 airBaltic lidos maršrutos Rīga-Ūmeo un Viļņa-Londona
2010-01-12 Swedbank mākslas balvas 2009 izstādes SKATĪTĀJU BALSOJUMS
2010-01-12 LMK rādīs mūzikas apskatnieka Jāņa Žildes apkopoto ārzemju albumu topu
2010-01-11 Pūtēju orķestris „Rīga” aicina skolēnus uz koncertu ciklu
2010-01-11 Jūrmalas pilsēta piedalīsies lielākajā Benelux valstu (Beļģija, Nīderlande, Luksemburga) tūrisma gadatirgū
2010-01-11 Lauku tūrisms Eiropā un Latvijā - pārvarot krīzi.
2010-01-11 Izbaudi īstu ziemu Sigulda slēpošanas trasēs
2010-01-11 Sakarā ar sniega tīrīšanas darbiem iespējami transportlīdzekļu stāvēšanas papildu ierobežojumi

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski