Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Nils Ušakovs: Rīgas centrā bijušas pēdējā laika vērienīgākās Jaungada svinības

2010-01-04

Jaungada naktī Rīgas centrā notika vērienīgas svinības kurās piedalījās rekordliels skaits rīdzinieku un pilsētas viesu. Kopā ar svinētājiem Rīgas centrā Jauno gadu sagaidīja arī galvaspilsētas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

„Esmu pateicīgs rīdziniekiem, kuri kopīgi baudīja ziemas priekus un gadumiju sagaidīja pilsētā. Ceru, ka Rīgas domei izdevās radīt svētku sajūtu un sagādāt visiem prieku šajos svētkos,” atzīmē domes priekšsēdētājs.

„Priekšā vēl ir trīs brīvdienas, kuru laikā svinības Rīgā turpināsies. Līdz 4. janvārim bezmaksas pilsētas slidotava Vecrīgā, piedāvās visiem izmantot arī slidas par brīvu,” norāda Nils Ušakovs.

Tehnisku iemeslu dēļ pilsētas slidotava nevarēja darboties Jaungada naktī, lai kompensētu šīs neērtības, līdz 4. janvārim slidotavas rīkotāji piedāvās bezmaksas slidu īri.

Jaungada naktī Rīgas centrā gadumiju sagaidīja pēdējā laika lielākais cilvēku skaits. Brīvības laukumā visi varēja baudīt televīzijas tiešraidi, izrotātus parkus un ielas, kā arī animācijas priekšnesumu uz Latvijas Nacionālās Operas ēkas fasādes.

Visu nakti svinību gaitu uzraudzīja pašvaldības policijas darbinieki, savukārt pēc pusnakts bija organizēta pilsētas sakopšana.

 

Pēdējās ziņas

2010-01-04 Sākusies "Muzikālās bankas” balsojuma otrā kārta
2010-01-04 Rīdziniekiem tiek piedāvātas aktīvās atpūtas iespējas
2010-01-04 Alīša Kīza izdevusi albumu “The Element of Freedom”
2010-01-04 No 1.janvāra starptautiskajā lidostā „Rīga” mainās lidsabiedrības airBaltic pasažieru apkalpošanas pakalpojumu sniedzējs
2009-12-30 “Baltie lāči” apliecina – TĀ KĀ TĀ!
2009-12-30 1.janvārī Bolderājā sāk darboties jauna naktspatversme
2009-12-30 Kino „Rīga” gadu sāks ar jaunāko latviešu dokumentālo filmu izlasi
2009-12-30 Latvijas vēstnieks Igaunijā kļūst par Piebalgas Alus pirmo klientu Igaunijas tirgū.
2009-12-30 Pūtēju orķestris „Rīga” veltīs koncertu Zvaigznes dienai

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski