Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic ierašanās – nozīmīgākais 2009.gada notikums Tartu

2009-12-28

Starptautisko lidojumu sākšana no Tartu lidostas tika atzīta par nozīmīgāko 2009.gada notikumu pilsētas iedzīvotāju balsojumā. Šodien airBaltic pārstāvji Tartu rātsnamā saņēma atzinības sertifikātu. Latvijas nacionālā aviokompānija bija pirmā, kas 3.jūlijā uzsāka starptautiskos lidojumus starp Rīgu un otru lielāko Igaunijas pilsētu.

airBaltic komercdirektors Tero Taskila piebilst: "Mēs priecājamies, ka airBaltic ir iegājusi vēsturē kā pirmā lidsabiedrība, kas piedāvā starptautisku maršrutu no Tartu lidostas. Esam apmierināti ar savu līdzšinējo darbību un ļoti gandarīti, ka Tartu iedzīvotāji to ir atzinuši par nozīmīgāko 2009.gada notikumu. Mēs to uztveram kā patiesas atzinības zīmi! Tartu ir skaists galamērķis, un airBaltic lidojums palīdz piesaistīt arvien vairāk ārvalstu ceļotāju no Rietumeiropas, Skandināvijas, Vidusjūras reģiona un NVS valstīm, kuri ar saviem tēriņiem atbalsta reģiona ekonomiku.”

 

airBaltic lidojumus maršrutā Rīga – Tartu sāka ar četriem reisiem nedēļā, izpildot tos ar Fokker 50 lidmašīnu. Ziemas sezonā airBaltic veic lidojumus šajā maršrutā katru dienu – vienu vai divas reizes dienā. Vienvirziena biļešu cena ir no LVL 29 (EUR 41), ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com.

 

Lidojumu maršruts Tartu – Rīga nodrošina ļoti ērtus tranzīta savienojumus caur Rīgu uz un no galamērķiem Rietumeiropā, NVS valstīs, Skandināvijā un Vidusjūras reģionā. airBaltic maršrutu tīklā ir vairāk nekā 60 galamērķi: Almati, Atēnas, Amsterdama, Baku, Barselona, Belgrada, Bergena, Berlīne, Billunda, Brisele, Cīrihe, Dubaija, Dublina, Diseldorfa, Dušanbe, Erevāna, Frankfurte, Gēteborga, Hamburga, Hanovere, Helsinki, Kaļiņingrada, Kauņa, Kijeva, Kišiņeva, Kopenhāgena, Kuopio, Lapēnranta, Londona, Madride, Maskava, Milāna, Minhene, Minska, Nica, Odesa, Olesunna, Oslo, Oulu, Palanga, Parīze, Pleskava, Rīga, Roma, Sanktpēterburga, Simferopole, Stambula, Stavangera, Stokholma, Tallina, Tampere, Tartu, Taškenta, Tbilisi, Telaviva, Trumse, Turku, Varšava, Vāsa, Venēcija, Viļņa, Vīne un Ženēva.

Pēdējās ziņas

2009-12-28 Reorganizē airBaltic korporatīvo pārvaldību
2009-12-28 Arī gada pēdējā nedēļā Bočelli albums numur 1 Latvijā
2009-12-28 Uzdod pievērst pastiprinātu uzmanību ietvju un trotuāru tīrīšanai
2009-12-28 OLIVERS aizkustina skatītājus
2009-12-28 Iedzīvotāji var izteikt viedokli par trim attīstības projektiem
2009-12-28 Tiks izcīnīts Rīgas domes kauss handbolā
2009-12-28 "PULKVEDIS PILĀTS" - PĒDĒJĀ IZRĀDE UN DISKUSIJA "VAI UN KĀ AKTUALIZĒT KARA TĒMU TEĀTRA MĀKSLĀ?"
2009-12-23 Valmiera - Tava brīvdienu pilsēta!
2009-12-22 Vidzemes tūrisma jaunumi [22.12.2009]

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski