Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Īstenojot veloceliņu attīstības projektu, Jūrmalā uzstāda informatīvu plāksni

2009-12-22

Jūrmalas pilsētas domei turpinot darbu pie projekta „Veloceliņa Dubulti – Vaivari attīstība”, ir noslēgts iepirkums par projekta informatīvās plāksnes/stenda izvietošanu un uzstādīšanu Dubultu laukumā Jūrmalā, un līdz šā gada beigām plāksne tiks uzstādīta, lai nodrošinātu veloceliņa projekta vizuālo identitāti.

 

Pašlaik notiek darbs pie topogrāfiskās izpētes projektā paredzētajam veloceliņam un tā teritorijai. Pēc tam tiks organizēts atklātas konkurss par veloceliņa tehniskā projekta izstrādi.

 

Jūrmalas pilsētas dome 2009.gada 3.jūnijā ir noslēgusi līgumu Nr.L-VPA-09-0006 ar v/a Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta „Veloceliņa Dubulti – Vaivari attīstība” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Šī projekta ietvaros tiks izbūvēts 7,5 kilometrus garš veloceliņš Jūrmalā no Dubultiem līdz Vaivariem, tādējādi paplašinot kvalitatīvas un drošas aktīvās atpūtas iespējas Jūrmalā, veicinot velotūrismu, kā arī piesaistot jaunus tūristus.

 

Projektā ir plānots izvietot norādes pie nobrauktuvēm uz jūru, pie dzelzceļa stacijām, tūrisma objektiem, kā arī izveidot jaunas velonovietnes ar jumtiem. Veloceliņa posmā no Dubultiem līdz Vaivariem tiks izvietotas tūrisma informatīvās zīmes un informācijas stendi.

 

Jaunveidojamā veloceliņa maršrutā atrodas vairāk nekā desmit tūrisma mītņu un sabiedrisko ēdināšanas vietu, sešas dzelzceļa stacijas un viena autobusa pietura. Veloceliņa maršrutā atrodas sešas autostāvvietas, četras labiekārtotas atpūtas vietas un pieci tūrisma objekti.

 

Kopējās projekta izmaksas ir 1 541 584,52 lati, no kuriem Jūrmalas pilsētas domes līdzfinansējums ir 821 033,02 lati, bet Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums 682 554,41 lats un 37 997,09 latus veido valsts budžeta dotācija.

 

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru

Pēdējās ziņas

2009-12-22 Vidzemes tūrisma jaunumi [22.12.2009]
2009-12-22 Tērpus “Rīgas Ziemassvētku koncertam” veido modes māksliniece Odetta Birmane
2009-12-22 31.decembrī un 1.janvārī par braukšanu Rīgas pašvaldības sabiedriskajā transportā nebūs jāmaksā
2009-12-22 Tūristi Jūrmalā uzturas divreiz ilgāk nekā valstī vidēji
2009-12-22 Grupa „Otra puse” un draugi aicina uz sirsnīgiem labdarības koncertiem 29.decembrī
2009-12-21 Nils Ušakovs un Uģis Mitrevics paraksta nodomu protokolu par gatavošanos Eiropas kultūras galvaspilsētas gadam
2009-12-21 airBalticOutlet – zīmolu preces par zemākām cenām ar piegādi lidojuma laikā
2009-12-21 Kino „Rīga” uz lielā ekrāna – opera „Trubadūrs”
2009-12-21 airBaltic atved Rīgas lidostas četrmiljono pasažieri

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski