Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Pieejamas papildbiļetes uz “Melo–M” lielkoncertu „Apkārt pasaulei Ziemassvētkos”

2009-12-21

Lai čellu trio “Melo–M” pirmo lielkoncertu Rīgā 22. decembrī Kongresu namā varētu noskatīties pēc iespējas vairāk skatītāju, no 18. decembra “Biļešu servisa” kasēs tirdzniecībā pieejamas papildbiļetes.

 

“Šim koncertam esam gatavojušies ļoti rūpīgi, jo šī būs pirmā iespēja Rīgā redzēt mūsu koncertu ar jaunā albuma “Around the World” dziesmām. Turklāt līdz šim galvaspilsētā esam muzicējuši tikai dažādos pasākumos, bet pašu koncerta nav bijis. Redzot, ka visas biļetes teju izpirktas, nolēmām laist pārdošanā papildbiļetes, lai šo notikumu piedzīvotu kopā ar pēc iespējas vairāk klausītājiem,” saka grupa vadītājs Kārlis Auzāns.

Gaidāmā lielkoncerta pamatā būs grupas jaunākā albuma “Around the World” repertuārs. Skanēs populāras grieķu, somu, īru, britu, krievu, afrikāņu, peruāņu, šveiciešu, amerikāņu un, protams, latviešu tautasdziesmas.

Grupas muzikālo sniegumu papildinās atraktīvs ieskats Ziemassvētku svinēšanas tradīcijās citās pasaules valstīs.

Lielkoncerta otrajā daļā skanēs latviešu un pasaules populārās mūzikas skaņdarbi trīs čellu izpildījumā, kā arī “Melo–M” oriģinālmūzika. Pirmo reizi grupas koncertā dzīvā izpildījumā izskanēs Kārļa Auzāna mūzikas fragments no kinofilmas “Medības”, kas šogad novērtēta ar Lielā Kristapa balvu.

Koncerts Kongresu namā būs “Melo–M” albuma “Around the World” Latvijas koncertturnejas Ziemas posma kulminācija. Turneja pa Latvijas pilsētām turpināsies janvārī.

“Melo–M” lielkoncerts “Apkārt pasaulei Ziemassvētkos” 22. decembrī Rīgas Kongresu namā sāksies plkst. 19. Biļetes jau ir iespējams iegādāties “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās.

Pēdējās ziņas

2009-12-21 Nils Ušakovs un Uģis Mitrevics paraksta nodomu protokolu par gatavošanos Eiropas kultūras galvaspilsētas gadam
2009-12-21 airBalticOutlet – zīmolu preces par zemākām cenām ar piegādi lidojuma laikā
2009-12-21 Kino „Rīga” uz lielā ekrāna – opera „Trubadūrs”
2009-12-21 airBaltic atved Rīgas lidostas četrmiljono pasažieri
2009-12-21 Jūrmala ir gatava sagaidīt vairāk Norvēģijas tūristu
2009-12-21 Siguldā ir viss ziemas prieku baudīšanai!
2009-12-21 Jauniešu koris „Balsis” aicina uz Ziemassvētku koncertiem
2009-12-21 Apkopots Latvijā pirktāko Ziemassvētku albumu tops
2009-12-18 Kandavas novada amatnieku darbu izstade no 18.12.09.

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski