Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Preču zīme „Rīgas marka” raisa interesi un cerības

2009-12-18

Atpūtas centrā „Lido” Krasta ielā notika Latvijas produktu eksporta veicināšanas programmas – preču zīmes „Rīgas marka” prezentācijas pasākums.

Pasākumā piedalījāszemkopības ministrs Jānis Dūklavs, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Ainārs Šlesers un Maskavas pilsētas valdības delegācija Maskavas valdības ministra, Patēriņa tirgus un pakalpojumu departamenta vadītāja Vladimira Mališkova vadībā.

„Maskavā un vispār Krievijā joprojām ir nostalģija pēc Latvijas produktiem, un tas ir jāizmanto. Šodien vēlreiz pārliecinājos, ka mūsu sadarbībai iespējams stingrs un abpusēji izdevīgs pamats. Ceru, ka jau pavisam drīz no Rīgas uz Maskavu dosies karavānas ar Latvijas produktiem,” atzina V.Mališkovs.

Apmierinājumu par preču zīmes „Rīgas marka” projektu pauda arī pārstāvji no Latvijas uzņēmumiem, kas piedalījās prezentācijā: „Rīgas Dzirnavnieks”, „Rīgas Piena kombināts”, „Rēzeknes Gaļas kombināts”, „Rīgas Miesnieks”, ”Lāči”, „Spilva” „Iecavnieks”, „Lido”, "Cido Grupa", „Lielzeltiņi”, „Pūre”, „Daugava”, „Velte-L” (EWALD), „Simeks”, „Piebalgas Alus”, kā arī zivju pārstrādes uzņēmumiem „Gamma-A”, „Karavella”, u.c.

Preču zīmes „Rīgas marka” programma paredz piešķirt Latvijā ražotiem kvalitatīviem pārtikas produktiem Rīgas preču zīmi un sadarbībā ar Maskavas pilsētas valdību nodrošināt to tirdzniecībai Maskavā labvēlīgus nosacījumus.

Apvienojot zem "Rīgas Markas" vienotās preču zīmes mārketinga un reklāmas aktivitātes, programmā iesaistītie Latvijas ražotāji plāno palielināt savas produkcijas eksporta apjomus.

Prezentācijas laikā Maskavas valdības delegācija iepazinās ar produktu klāstu, bet Rīgas domes vadība, Latvijas ražotāji un Maskavas viesi dalījās informācijā par projekta attīstības gaitu.

 

Pēdējās ziņas

2009-12-18 Kandavas novada amatnieku darbu izstade no 18.12.09.
2009-12-18 Atklāj rekonstruēto Ventspils peldbaseinu!
2009-12-18 OLIVERS gatavs lieluzvedumam
2009-12-18 Rīgas un Veļikijnovgorodas tūrisma nozares speciālistiem – kopīgs seminārs
2009-12-18 Jūrmalas pilsētas dome apstiprinājusi Jūrmalas pilsētas kūrorta koncepciju 2009.-2018.gadam
2009-12-18 Rīgas Pareizticīgo kamerkora Blagovest Ziemassvētku koncerts
2009-12-18 airBaltic sāk lidojumus pirmajā no pieciem maršrutiem no Viļņas
2009-12-18 Klajā nācis Ziemassvētku koncertieraksts “Karameles”
2009-12-18 Noslēdzot muzikālo karjeru, Džordžs Maikls izdod savu pirmo koncertierakstu “Live in London”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski