Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

OLIVERS gatavs lieluzvedumam

2009-12-18

Visu decembri Rīgas kinostudijā aktīvi notiek Lailas Ilzes Purmalietes bērnu rokoperas „Olivers” mēģinājumi, lai jau šo svētdien, 20. decembrī, plkst. 15.00 un 18.00 Arēnā Rīga varētu uzrunāt skatītājus ar savu stāstu par zēnu vārdā Olivers.

Rokopera „Olivers” ir Latvijā pirmais tik liela apjoma dramatiska darba iestudējums. Tajā piedalās 600 dziedātāji no Latvijas labākajiem jauniešu koriem, 200 dejotāji no deju studijas “Dzirnas”, jauniešu organizācijas “Avantis” atlasītie 50 ekstrēmo sporta veidu pārstāvji, kā arī galveno lomu atveidotāji – Rihards Andris Bērziņš, Jolanta Gulbe, Niks Matvejevs, Andris Baltacis, Ieva Sutugova, Atis Ieviņš, Pauls Ārgalis, Latvijas Radio vokālā grupa “Dzeguzīte”. Izrādesrežisors ir Uģis Brikmanis, mūzikas aranžētājs - Raimonds Macats, scenogrāfs - Aigars Ozoliņš, horeogrāfs - Agris Daņiļēvičs un virsdiriģents - Arvīds Platpers.

Visa izrādes darbība notiks kā vienā lielā pilsētā. Tajā varēsiet izdzīvot Olivera bēgšanu no bērnu nama un nonākšanu uz ielas, iesaistoties Feigina bandā un sākot zagt. Sastapsiet arī ielu meiteni Nensiju, kura ir nelaimīgi iemīlējusies nelietīgajā Saikā. Labsirdīgais policists Rodžers centīsies iekarot mūzikas skolotājas Šarlotes sirdi, kā arī rūpēsies par to, lai pilsētā valdītu kārtība. Ielu dzīvi aizraujošāku un mūsdienīgāku padarīs ekstrēmo sporta veidu pārstāvji, izpildot trikus gan ar BMX, gan ar MTB velosipēdiem. Izrādē būs manāmi tādi ekstrēmie sporta veidi kā skeitbords, velotriāls, flatland, inline, frisbijs, motofrīstails un parkūrs jeb feel freedom. Ielu bērni dzīvos pamestā autobusā, par kura dizainu parūpējās Latvijas jaunie grafiti mākslinieki. Lai arī dzīvē ne vienmēr viss beidzas labi, tomēr mūsu stāsts atbilstoši Ziemassvētkiem beigsies ar laimīgām beigām.

Rokoperas sižeta līnija ņemta no slavenā Čārlza Dikensa romāna „Olivers Tvists”, kuru autore pārveidojusi mūsdienīgāku, atēnojot Latvijā notiekošo bērnu namos un uz ielas. Ikdienā mēs neaizdomājamies par to, kas mums ir dots un ka Latvijā ir tik daudz bērnu, kuriem nav ne vecāku, ne mājas. Veidojot šo izrādi, mēs vēlamies uzrunāt cilvēkus un likt apzināties, ka katram bērnam ir nepieciešama ģimene, un tādēļ ir jāatbalsta audžu ģimeņu veidošanās Latvijā.

Lieluzvedums pirmajai bērnu rokoperai “OLIVERS” 20.decembrī plkst.15.00 un 18.00 Arēnā RĪGA. Biļetes „Biļešu Paradīze” kasēs.

Pēdējās ziņas

2009-12-18 Kandavas novada amatnieku darbu izstade no 18.12.09.
2009-12-18 Preču zīme „Rīgas marka” raisa interesi un cerības
2009-12-18 Atklāj rekonstruēto Ventspils peldbaseinu!
2009-12-18 Rīgas un Veļikijnovgorodas tūrisma nozares speciālistiem – kopīgs seminārs
2009-12-18 Jūrmalas pilsētas dome apstiprinājusi Jūrmalas pilsētas kūrorta koncepciju 2009.-2018.gadam
2009-12-18 Rīgas Pareizticīgo kamerkora Blagovest Ziemassvētku koncerts
2009-12-18 airBaltic sāk lidojumus pirmajā no pieciem maršrutiem no Viļņas
2009-12-18 Klajā nācis Ziemassvētku koncertieraksts “Karameles”
2009-12-18 Noslēdzot muzikālo karjeru, Džordžs Maikls izdod savu pirmo koncertierakstu “Live in London”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski