Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Notiks preču zīmes „Rīgas marka” prezentācijas pasākums

2009-12-17

Piektdien, 18.decembrī plkst.12.00 atpūtas centrā „Lido” Krasta ielā notiks Latvijas produktu eksporta veicināšanas programmas - preču zīmes „Rīgas marka” prezentācijas pasākums.

 

Pasākumā piedalīsiesZemkopības ministrs Jānis Dūklavs, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Ainārs Šlesers un Maskavas pilsētas valdības delegācija, Maskavas valdības ministra, Patēriņa tirgus un pakalpojumu departamenta vadītāja Vladimira Mališkova vadībā.

 

Programma paredz piešķirt Latvijā ražotiem kvalitatīviem pārtikas produktiem Rīgas preču zīmi un sadarbībā ar Maskavas pilsētas valdību nodrošināt to tirdzniecībai Maskavā labvēlīgus nosacījumus.

 

Prezentācijā piedalīsies tādi ražotāji, kā "Rīgas Dzirnavnieks", "Rīgas Piena Kombināts", "Rēzeknes Gaļas Kombināts", "Rīgas Miesnieks", "Iecavnieks", "Lido", "Cido Grupa", "Lielzeltiņi", "Pūre", "Velte-L"(EWALD), "Simeks", "Piebalgas Alus", kā arī zivju pārstrādes uzņēmumi "Gamma-a", "Karavella", "Mandor" un citi.

 

„Rīgas preču zīme veicinās ne tikai Rīgas pilsētas reklāmu, bet arī Latvijas produktu atpazīstamību Maskavas tirdzniecības tīklos. Savukārt Krievijas patērētāji atzīst, ka Latvijas pārtikas produktiem piemīt izcila, naturāla garša un vēlas, lai tie būtu pieejami šīs valsts tirdzniecības tīklos”, norāda projekta darba grupas vadītājs Andrejs Krūskops.

 

Apvienojot zem "Rīgas Markas" vienotās preču zīmes mārketinga un reklāmas aktivitātes, programmā iesaistītie Latvijas ražotāji plāno palielināt savas produkcijas eksporta apjomus.

 

Prezentācijas laikā Maskavas valdības delegācija iepazīsies ar produktu klāstu. Rīgas domes vadība, Latvijas ražotāji un Maskavas viesi dalīsies ar informāciju par projekta attīstības gaitu.

Pēdējās ziņas

2009-12-17 SĀCIES „SEB MUZIKĀLĀS BANKA 2009” FINĀLBALSOJUMS PAR GADA VĒRTĪGĀKO DZIESMU!
2009-12-17 LAIKS JAUNAI ROSĪBAI
2009-12-16 Jūrmala aktīvi piedalās TAVA rīkotajā akcijā „Redzi, Latvija runā!”
2009-12-16 Jūrmalā atjaunotas aizsargājamo teritoriju robežas
2009-12-16 Jūrmalā rada idejas Jomas ielas perspektīvai attīstībai
2009-12-16 “Rīgas Ziemassvētku koncertā” piedalīsies vairākas jaunās mūzikas zvaigznes
2009-12-16 airBaltic vasaras sezonā sāks lidojumus uz Belgradu, Madridi un Vāsu
2009-12-16 Belavia sāks darbu starptautiskajā lidostā „Rīga”
2009-12-16 Grupa “Iļģi” aicina uz ziemas saulgriežu koncertiem

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski