Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

“Rīgas Ziemassvētku koncertā” piedalīsies vairākas jaunās mūzikas zvaigznes

2009-12-16

Līdzās pieredzes bagātajiem un iemīļotajiem dziedātājiem Sonorai Vaicei, Ingum Pētersonam, Kristīnai Zaharovai, Jurim Vizbulim un Annijai Putniņai “Rīgas Ziemassvētku koncertā” Ķīpsalā uzstāsies arī Latvijas jaunās mūzikas zvaigznes – vijolniece Marta Aurēlija Rando, solists Patriks Stepe un trompetists Gatis Gorkuša.

 

Šobrīd pilnā sparā rit “Rīgas Ziemassvētku koncertu” mēģinājumi un visi koncerta dalībnieki jau dzīvo Ziemassvētku mūzikas radītajā svētku noskaņā.

 

Jaunā mūzikas zvaigzne, vijolniece Marta Aurēlija Rando ir ļoti apzinīga, kārtīga un sirsnīga, bet, noliekot malā savu mūzikas instrumentu, viņas prātā noteikti ir arī dažādi stiķi, pārliecināts Rīgas Ziemassvētku koncerta vadītājs un diriģents Ints Teterovskis. Marta mācās Emīla Dārziņa mūzikas skolas 2. vijoles klasē pie skolotājas Ludmilas Girskas. Žila Masnē Elēģija vijolei un orķestrim, ko jaunā māksliniece atskaņos kopā ar “Latvijas Filharmoniķiem”, jaušamas ne tikai dažādas krāsas un personīga attieksme, bet ir jau izveidojies vesels muzikāls stāsts, atzīst diriģents.

 

Ints Teterovskis ir pārliecināts, ka Patrikam Stepem ir dabas dots talants. Šobrīd viņš mācās Doma kora skolas 5. klasē pie pieredzējušās skolotājas Valdas Tračumas. Viņš skolojas pie labiem pedagogiem un šajā koncertā spilgti izpaudīsies duetā ar operas dīvu Sonoru Vaici, izpildot Endrū Loida Vēbera “Pie Jesu”.

 

Lai piedalītos koncertos, uz Latviju pošas arī viens no Latvijas spožākajiem jaunākās paaudzes trompetistiem Gatis Gorkuša, kurš šobrīd studē Dižonas konservatorijā, Francijā. Zīmīgi, ka Gatis, būdams vēl Emīla Dārziņa mūzikas skolas audzēknis, piedalījās pašā pirmajā Ziemassvētku koncertā Ķīpsalā 2004. gadā. Šajā Ziemassvētku koncertā jaunais mūziķis atskaņos 4. daļu no Georga Filipa Telemana 5. trompetes koncerta.

 

“Rīgas Ziemassvētku koncerts” Ķīpsalas hallē notiks 25. decembrī plkst. 17.00 un 26. decembrī plkst. 14.00. Līdzās iemīļotajiem solistiem koncertā piedalīsies arī jauniešukoris “Balsis”, kamerorķestris “Latvijas Filharmoniķi”, diriģents Andris Poga un viņavadītais Profesionālais pūtēju orķestris “Rīga”. Koncertu vadīs Ints Teterovskis un jaunā aktrise Zane Aļļēna.

 

Biļetes var iegādāties Ķīpsalas hallē, “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv Ar Starptautiskā izstāžu centra atbalstu – biļetes tikai Ls 5–10! Informācija par biļešu rezervēšanu, grupu atlaidēm un pieteikumiem pa tālr.: 67067500 vai e-pastu: music@bt1.lv . “Rīgas Ziemassvētku koncerta” īpašo dāvanu komplektu var iegādāties Ķīpsalas halles kasē. Kases darba laiks Ķīpsalas hallē: darbadienās no plkst. 10.00 – 19.00; sestdienās no plkst.10.00– 15.00

 

Koncertu rīko pasaulslaveno mūziklu “Mūzikas skaņas”, “Vestsaidas stāsts” un “Les Misérables” iestudējumu producenti “BT 1 Music” ar Rīgas domes atbalstu.

 

Pēdējās ziņas

2009-12-16 Jūrmala aktīvi piedalās TAVA rīkotajā akcijā „Redzi, Latvija runā!”
2009-12-16 Jūrmalā atjaunotas aizsargājamo teritoriju robežas
2009-12-16 Jūrmalā rada idejas Jomas ielas perspektīvai attīstībai
2009-12-16 airBaltic vasaras sezonā sāks lidojumus uz Belgradu, Madridi un Vāsu
2009-12-16 Belavia sāks darbu starptautiskajā lidostā „Rīga”
2009-12-16 Grupa “Iļģi” aicina uz ziemas saulgriežu koncertiem
2009-12-15 Pirmo reizi Jūrmalā tiks izgaismota Mellužu estrāde
2009-12-15 Praktiskā Ziemassvētku grāmata
2009-12-15 Ziemassvētku tirdziņš Ludzā!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski