Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Jūrmala aktīvi piedalās TAVA rīkotajā akcijā „Redzi, Latvija runā!”

2009-12-16

Jūrmalas pilsētas dome aicina jūrmalniekus un pārējās Latvijas iedzīvotājus piedalīties Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) akcijā „Redzi, Latvija runā!”, ko realizē ar sociālā interneta tīkla draugiem.lv palīdzību.

 

Jūrmalas pilsēta aktīvi piedalās šajā akcijā, popularizējot kūrortpilsētas tūrisma piedāvājumu, kā arī atbalstot Jūrmalas uzņēmējus, kas darbojas tūrisma sfērā. Portālā draugiem.lv ir iespēja aplūkot informāciju par Jūrmalu, kas izvietota tās potenciālo apmeklētāju piesaistīšanai. Pie informācijas klāt ir interaktīvā karte, kurā iespējams atzīmēt Jūrmalas tūrisma objektus un vietas, ko var izdarīt arī paši draugiem.lv apmeklētāji, kā arī izteikt savu viedokli par konkrēto vietu vai objektu. Tādējādi ar visu portāla draugiem.lv lietotāju atbalstu Jūrmalas skaistākās un interesantākās vietas kļūst pazīstamas visā Latvijā.

 

Iesaistīšanās akcijā „Redzi, Latvija runā!” palīdz popularizēt Jūrmalas pilsētu, izsakot savus komentārus un viedokli par Jūrmalā ievērības cienīgām vietām, objektiem un maršrutiem.

 

Tā kā draugiem.lv portālā katru dienu iegriežas vairāki desmiti tūkstoši lietotāju, Jūrmalas pilsētai, piedaloties šajā akcijā, ir lieliska iespēja piesaistīt arvien jaunus apmeklētājus. Ir paredzēti arī konkursi un mini balvas, kas vēl vairāk motivēs draugiem.lv apmeklētājus aktīvi iesaistīties šajā akcijā un krāt punktus.

 

Akcija „Redzi, Latvija runā” ir Tūrisma attīstības valsts aģentūras jaunais projekts, kura mērķis ir veicināt ceļošanu pa Latviju. Tā notiek interneta vidē un tiek izstrādāta ar sociālā tīkla draugiem.lv palīdzību. Akcijas sauklis ir "Redzi, Latvija runā!", uzsverot gan vēlmi un nepieciešamību redzēt jaunas, interesantas vietas, kas "uzrunā" cilvēku, gan aicinājumu runāt par piedzīvoto un dalīties atklājumos. Akcija norisināsies līdz 2010. gada 4. maijam.

 

Projekta mērķis ir iesaistīt pēc iespējas vairāk ceļotāju, kas dalītos savā pieredzē un sajūtās par kādiem konkrētiem Latvijas pilsētu tūrisma galamērķiem, kas aizrautu arī citus ceļotājus apmeklēt šīs vietas. Virsmērķis ir uzrunāt arī tādu mērķauditoriju, kas neceļo pārāk bieži vai vispār neceļo; iespējams tādēļ, ka informācija par konkrēto vietu ir trūcīga, vai arī tamdēļ, ka vispār nekas nav dzirdēts par konkrēto objektu.

 

Latvijā, tajā skaitā Jūrmalā, ir ļoti daudz skaistu, ievērības cienīgu un vēl neatklātu vietu, ko, iespējams, zina tikai vietējie iedzīvotāji. Tamdēļ šī projekta ietvaros tiktu palīdzēts ne tikai tūrisma nozares uzņēmējiem, bet arī pašiem ceļotājiem, kas gūtu jaunus iespaidus, apmeklējot vēl līdz šim neredzētas vietās.

Pēdējās ziņas

2009-12-16 Jūrmalā atjaunotas aizsargājamo teritoriju robežas
2009-12-16 Jūrmalā rada idejas Jomas ielas perspektīvai attīstībai
2009-12-16 “Rīgas Ziemassvētku koncertā” piedalīsies vairākas jaunās mūzikas zvaigznes
2009-12-16 airBaltic vasaras sezonā sāks lidojumus uz Belgradu, Madridi un Vāsu
2009-12-16 Belavia sāks darbu starptautiskajā lidostā „Rīga”
2009-12-16 Grupa “Iļģi” aicina uz ziemas saulgriežu koncertiem
2009-12-15 Pirmo reizi Jūrmalā tiks izgaismota Mellužu estrāde
2009-12-15 Praktiskā Ziemassvētku grāmata
2009-12-15 Ziemassvētku tirdziņš Ludzā!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski