Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ziemassvētku nakts turnīrs Talsos atkal gaidīs sportot gribētājus

2009-12-15

Pirmajos Ziemassvētkos, 25. decembrī Talsu sporta namā notiks ikgadējais Ziemassvētku nakts turnīrs, kas pulcēs dažādu disciplīnu sportot gribētājus un viņu atbalstītājus.

Talsos Ziemassvētku nakts turnīrs ir kļuvis par neatņemamu gada nogales brīvdienu tradīciju un šogad notiks jau septiņpadsmito reizi. Šī gada Ziemassvētku turnīra rīkotājs Mārcis Štrobinders minēja, ka ar katru gadu atsaucība palielinās un sportot gribētāju kļūst arvien vairāk, tādēļ turnīra atsevišķas disciplīnas tiks sāktas jau no rīta, jo savādāk visam pietrūkst telpas. Šogad sportisti varēs startēt tādās disciplīnās kā galda teniss, novuss, volejbols, basketbols, zolīte un šautriņu mešana, kur katrs, kurš ir kāda šī sporta veida piekritējs, var pieteikt savu dalību.

Jau tagad dalībnieki var pieteikties Talsu sporta namā pie dežuranta. Ieteicams pieteikties laikus, jo tas atvieglo organizatoru darbu un ļauj sacensības saplānot raitākas, kā arī no tā ir atkarīga dalības maksa sportot gribētājiem. Tiem, kas savu dalību būs pieteikuši līdz 21. decembrim, dalības maksa būs 2 lati, ja pieteiksies līdz 24. decembrim, tad dalība turnīrā maksās 3 latus, bet tiem, kas par dalību turnīrā izšķirsies tikai sacensību dienā, dalības maksa būs 5 lati. Šautriņu mešanā var pieteikties sacensību dienā līdz plkst. 20.00 vai sacensību vietā. Zolītē var pieteikties sacensību dienā līdz plkst. 15.30 vai sacensību vietā. Ar sacensību nolikumu interesenti var iepazīties Talsu sporta namā.

Lai turnīra laikā tiktu radīta svētku sajūta un šo pasākumu padarītu vēl jaukāku, sportistiem, viņu atbalstītājiem un citiem sporta piekritējiem tiek rīkota arī balle, kas notiks turpat, Sporta nama mazajā zālē, sacensību laikā. Šogad pasākuma organizatori sola, ka dzīvās mūzikas vietā būs diskotēkas stila balle un mūzika būs orientēta vairāk uz pieaugušo auditoriju, tomēr tajā ir gaidīts ikviens, kurš vēlas labi pavadīt laiku.

Vēl viens pārsteigums vakara noslēgumā būs ieejas karšu izloze, kur vakara noslēgumā varēs tikt pie brīnišķīgām pārsteiguma balvām.

Ar katru gadu apmeklētāju un sportot gribētāju skaits arvien pieaug, kas rāda, cik nozīmīgs un vajadzīgs ir šis turnīrs. Organizatori uzsver, ka nakts turnīrs ir lielisks pasākums, kurā var atpūsties kopā ar ģimeni, izsportoties, vai vienkārši izdejoties ballē, kā arī izbaudīt Ziemassvētku sirsnības, mīlestības un vienotības sajūtu.

Pēdējās ziņas

2009-12-15 Ventspils dievnamos svin Ziemassvētku laika dievkalpojumus
2009-12-15 Jūrmalā ar labdarības boulinga turnīru atklās Bērnu sporta un veselības klubu „Balans”
2009-12-15 Jūrmalā atzīmēs gada ievērojamākos kultūras notikumus
2009-12-15 Ainārs Šlesers piedalīsies „LMT Ziemas dārza” atklāšanā
2009-12-15 Lemberga hūte top balta!
2009-12-15 NO 16. DECEMBRA - BIĻETES UZ VISĀM DAILES TEĀTRA IZRĀDĒM FEBRUĀRĪ!
2009-12-15 Lai būtu siltāk ir jāturas kopā
2009-12-15 Jau 7. JARMARKA Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darbu izstāde – gadatirgus – labdarības akcija no 17. līdz 30. decembrim
2009-12-15 Ziemassvētku tirdziņš Ludzā!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski