Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

NO 16. DECEMBRA - BIĻETES UZ VISĀM DAILES TEĀTRA IZRĀDĒM FEBRUĀRĪ!

2009-12-15

16. DECEMBRĪ sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz Dailes teātra februāra izrādēm, tostarp uz trim pirmizrādēm – Valda Grēviņa komēdiju GAISA GRĀBEKĻI, Milenas Bogovacas stāstu par ilgām KA TAVU TĒTI! un Marka Reivenhila kinoscenāriju TERORISTE.

5. FEBRUĀRĪ Lielajā zālē pirmizrādi piedzīvos dzejnieka, rakstnieka un tulkotāja Valda Grēviņa komēdija GAISA GRĀBEKĻI, ko iestudē režisors Kārlis Auškāps. Mēs atkal esam uzkāpuši uz tā paša grābekļa, kur reiz mūsu senči. Komēdijā aprakstītā pagājušā gadsimta 30. gadu Latvija ar tās ekonomisko depresiju un sociālo krīzi aizdomīgi atgādina mūsu laikam raksturīgās problēmas. Iespējams, ka ir vērts paskatīties uz sevi no malas un saprast, ka vaina par situāciju, kurā esam nonākuši, slēpjas mūsos pašos – ja jau reiz mūsdienu gaisa grābekļi turpina atkārtot agrāko gaisa grābekļu avantūras. Jauniestudējumā piedalīsies plašs aktieru ansamblis - Pēteris Liepiņš, Mirdza Martinsone, Gints Grāvelis, Sarmīte Rubule, Lauris Dzelzītis, Baiba Neja, Lidija Pupure, Akvelīna Līvmane, Artūrs Skrastiņš vai Andris Bērziņš, Harijs Spanovskis, Aivars! Siliņš, Aija Dzērve, Elīna Dzelme, Juris Bartkevičs, Dainis Gaidelis, Ērika Eglija, Inita Dzelme, Kristaps Rasims un Gints Andžāns.

Mazajā zālē Milenas Bogovacas stāstu par ilgām KA TAVU TĒTI!, kam pirmizrāde paredzēta 19. FEBRUĀRĪ, iestudē Laura Groza. Šis stāsts ir savā sarežģītībā vienkāršs un komismā nopietns. Par paaudžu mūžsenajiem kariem un vienaudžu nežēlīgo sāncensību. Skaudri un atmaskojoši, bet arī intīmi un skaisti. Nenosūtītas un nesaņemtas vēstules, kuru adresāts dzīvo vien atmiņās. Sapņi, kas vienmēr piepildās par vēlu... Izrādē spēlēs Anete Krasovska, Dainis Grūbe, Lauris Subatnieks, Lilita Ozoliņa, Kristīne Nevarauska, Ieva Pļavniece, Intars Rešetins, Jānis Paukštello un Marīna Janaus.

27. FEBRUĀRĪ Kamerzālē notiks Marka Reivenhila lugas TERORISTE pirmizrāde, ko kopā ar aktieriem Ģirtu Ķesteri un Sarmīti Rubuli iestudē Dž.Dž.Džilindžers. Jaunās britu drāmas klasiķis Marks Reivenhils lugu-monologu šoreiz sarakstījis sev pašam un nospēlējis pirmizrādes Londonā, Edinburgā un Maskavā. Viņš pats ir gana pieredzējis dramaturģijas terorists. Arī viņa luga „Teroriste” ir bumba ar laika degli – it kā nopietni ievadītais sižets ar katru pavērsienu kļūst arvien neticamāks, palielinoties autora indīgi izsmējīgajai ironijai par Holivudas sapņu fabriku, kur cilvēka sāpes, ciešanas un mīlestība ir tikai šovbiznesa produkts, kuru nepieciešams pareizi iepakot. Veiksmīgs producents mēģina pārliecināt slavenu aktrisi viņa iecerētajā filmā spēlēt anglieti, kura iemīlējusies apvienības „Al-Kāida” teroristā. Fil! mai ir jākļūst par blokbāsteru, un producenta fantāzijas lidojumam un iedvesmai nav robežu. Viņš faktiski nospēlē visu filmu – no sākuma līdz beigām. Šo izrādi līdz 14 gadiem skatīties nav  ieteicams.

8. FEBRUĀRĪ pēdējo reizi tiks rādīta izrāde „Spēlmanis. Kūrorta piedzīvojumi”. 9. FEBRUĀRA koncerts „Sorrywood`a jeb Varēja būt, bet nebij...” būs Dailes teātra ikmēneša piedāvājums, kad visu biļešu cena ir 3 lati.

IDEJA ZIEMASSVĒTKU DĀVANAI - BIĻETE UZ DAILES TEĀTRA IZRĀDĒM!

Jūsu Dailes teātris

Pēdējās ziņas

2009-12-15 Ventspils dievnamos svin Ziemassvētku laika dievkalpojumus
2009-12-15 Jūrmalā ar labdarības boulinga turnīru atklās Bērnu sporta un veselības klubu „Balans”
2009-12-15 Jūrmalā atzīmēs gada ievērojamākos kultūras notikumus
2009-12-15 Ziemassvētku nakts turnīrs Talsos atkal gaidīs sportot gribētājus
2009-12-15 Ainārs Šlesers piedalīsies „LMT Ziemas dārza” atklāšanā
2009-12-15 Lemberga hūte top balta!
2009-12-15 Lai būtu siltāk ir jāturas kopā
2009-12-15 Jau 7. JARMARKA Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darbu izstāde – gadatirgus – labdarības akcija no 17. līdz 30. decembrim
2009-12-15 Ziemassvētku tirdziņš Ludzā!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski