Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Lai būtu siltāk ir jāturas kopā

2009-12-15

Tik pārsteidzoši krasu temperatūras lejupslīdi nebija gaidījis neviens. Prieks par sakarīgo sniega kārtu tika izbaudīts jau pirmajā naktī, kad Herbe iesvētīja Kalēju ielu ar šī gada pirmo slēpošanu apkārt kvartālam. Jau šonedēļ izbradāsimies Pierīgas mežos, lai sameklētu arī kārtīgu egli, ar ko izrotāt kafejnīcas telpas. Savukārt jūs visus gaidam ciemos ar saviem rotājumiem, lai priecīgs prāts un Ziemassvētku siltums.

Ceturtdien, 17. decembrī ap 21:00 kafejnīcā uzstāsies grupa So-nata, kas pie mums jau ir viesojusies arī iepriekš. Šo uzstāšanos grupa apvieno arī ar solistes Natālijas dzimšanas dienas svinībām, tāpēc nāciet ar dāvanām.

Piektdien, 18. decembrī pie mums viesosies akcijas Ielu muzikanti dalībnieki, jo jau tagad paredzamajā aukstajā laikā ir jārod arī vieta, kur sasildīties. Savukārt vakarā, ap 21:00 apvienība Rīgas bardi (Рижские барды) jau otro reizi piedāvās ārkārtīgi sirsnīgu un pārdomām bagātu muzikāli–poētisku koncertvakaru.

Svētdien, 20. decembrī no 20:00 kafejnīcā norisināsies labdarības tūres Ziemassvētku koncerti Vecrīgā koncertu sērija. Šobrīd dalību jau ir apstiprinājusi virkne mūziķu, tostarp Normunds Jakušonoks (Labvēlīgais Tips), Vasabi, Ansis Klintstons, Bez PVN, Anna Ķirse, V.I.P.P. Basbočka, Radio Leningrad, Čehols, Mārtiņš Vaters (IndyGo), Andis un Renato, Pēteris Ajuts, Synonyms for Beauty un Gatis Mūrnieks, manGo, Goran Gora, Pionieris, Dairis, Sanija Būmane un The Picture, tāpēc pasākums varētu turpināties līdz pat rīta gaismai.

Ar autora labsirdīgu atļauju plašākām masām beidzot ir pieejama īsfilma Izdevība, kas savulaik tikusi filmēta kafejnīcas telpās. Piedāvājam to noskatīties arī jums.

Ziemassvētku laikā jums notiekti ir izteikta vēlme iegādāties dažādas jaukas lietiņas saviem tuviniekiem. Tieši tāpēc kafejnīcā Leningrad mēs par to esam īpaši parūpējušies, atjaunojot savu labumu klāstu. Pie mums vēl joprojām ir pieejami:


— Ļoti kvalitatīvi t–krekli un džemperi ar kafejnīcas Leningrad simboliku.
— Dažāda veida nozīmītes, ko Dambis ir darinājis pats savām rociņām.
Mīkstās piespraudītes (gan krāniņu, gan ģitāru formās, gan arī vēl dažās citās). Katra savādāka un ar to arī unikāla.
Mūzikas ieraksti CD formātā (pārsvarā to mūziķu darbi, kas ir uzstājušies kafejnīcas telpās vai arī kuriem ar to ir ļoti ciešs sakars).

 

kafeinīca Leningrad

Kalēju iela 54, Vecrīga

Pēdējās ziņas

2009-12-15 Ventspils dievnamos svin Ziemassvētku laika dievkalpojumus
2009-12-15 Jūrmalā ar labdarības boulinga turnīru atklās Bērnu sporta un veselības klubu „Balans”
2009-12-15 Jūrmalā atzīmēs gada ievērojamākos kultūras notikumus
2009-12-15 Ziemassvētku nakts turnīrs Talsos atkal gaidīs sportot gribētājus
2009-12-15 Ainārs Šlesers piedalīsies „LMT Ziemas dārza” atklāšanā
2009-12-15 Lemberga hūte top balta!
2009-12-15 NO 16. DECEMBRA - BIĻETES UZ VISĀM DAILES TEĀTRA IZRĀDĒM FEBRUĀRĪ!
2009-12-15 Jau 7. JARMARKA Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darbu izstāde – gadatirgus – labdarības akcija no 17. līdz 30. decembrim
2009-12-15 Ziemassvētku tirdziņš Ludzā!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski