Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Timbalands izdod albumu “Shock Value II”

2009-12-14

Decembra sākumā producents Timbalands laidis klajā savu producēto dziesmu albumu “Shock Value II”, kura īpašie viesi ir Džastins Timberleiks, Nellija Furtado, Keitija Perija, Čads Krēgers no “Nickelback”, Kriss Dotrijs un citi mākslinieki.

 

Jaunais albums ir turpinājums produktīvā hitu autora Timbalanda 2007. gada albumam “Timbaland Presents Shock Value” ar trim numur 1 singliem “Give It To Me” (piedaloties Nellijai Furtado un Džastinam Timberleikam), “The Way I Are” (piedaloties Kerijai Hilsonei un D.O.E.) un OneRepublic supergrāvējam “Apologize” (viens no dekādes vislabāk pārdotākajiem singliem).

 

Arī albums “Shock Value II” ieturēts pop/R&B stilā. Timbalanda mūzikai ir liela ietekme, tādēļ daudzi no šī brīža populārākajiem mūziķiem vēlas piedalīties “Shock Value”sērijās. Arī jaunajā albumā piedalās daudz viesmūziķu – Džastins Timberleiks, Keitija Perija, Mailija Sairusa, The Fray, Kriss Dotrijs, Čads Krēgers no “Nickelback”, Brendija, Dreiks un Kerija Hilsone.

 

“Es esmu ļoti laimīgs, ka varu radīt “Shock Value II”,” saka Timbalands. “Es esmu patiesi lepns par to, kāda kalibra mākslinieki būs dzirdami albumā un par darbu, ko tie ieguldījuši, lai albums gūtu panākumus. Es varu apsolīt, ka neviens nekad iepriekš nebūs dzirdējis Keitiju Periju, Fray vai Brendiju skanam tā, kā šajā albumā. Šis ir albums, kuru var klausīties no sākuma līdz beigām, jo katra dziesma ir unikāla un arī dziedātāji ir ļoti dažādi.”

 

Timbalands palīdzējis veidot hitus un turpmāko mūzikas karjeru tādiem dziedātājiem kā Misijai Eliotai, Destiny’s Child, Madonnai, Fall Out Boy, Jay-Z un vēl daudziem mūziķiem. Timbalanda sadarbība sniedzas no popzvaigznes Džastina Timberleika līdz neparastās mūzikas izpildītājai Bjorkai. Desmitiem viņa producētu hitu ir pasaules topu līderi, to skaitā Nellijas Furtado “Promiscuous”, Timberleika “Sexy Back”, un 50 Cent “Ayo Technology”.

 

Albuma “Shock Value II”pirmais singls ir dziesma “Morning After Dark”, piedaloties Nellijai Furtado un franču dziedātājai un dziesmu autorei SoShy, kas ir jauna mūziķe Timbalanda leiblā “Mosley Music Group”.

Pēdējās ziņas

2009-12-14 NO DAILES TEĀTRA REPERTUĀRA NOŅEMTA IZRĀDE "KIS KIS - ŅAU ŅAU"
2009-12-14 Rīgas mākslas telpā šonedēļ - izstādes, sarunas, darbnīcas, koncerti
2009-12-14 Andrea Bočelli jau trešo nedēļu numur 1 Latvijā
2009-12-14 Kultūras pasākumi Jūrmalā no 14. līdz 27. decembrim
2009-12-11 Starptautiskā lidosta „Rīga” piektā straujāk augošā lidosta Eiropā
2009-12-11 Valmiera - Tava brīvdienu pilsēta!
2009-12-11 Šo sestdien, 12. decembrī plkst. 17:00 koncertzālē AVE SOL notiks diriģenta Ārija Šķepasta Rīgas koru grupas Ziemassvētku koncerts.
2009-12-11 Decembra pasākumi Saulkrastu novadā
2009-12-11 Sanatorija Jantarnij bereg aicina uz Atvērto durvju dienu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski