Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Sanatorija Jantarnij bereg aicina uz Atvērto durvju dienu

2009-12-11

Sanatorija Jantarnijbereg 2009.gada 12.decembrī plkst.12 aicina visus interesentus uz Atvērto durvju dienu. Viesus gaida medicīnisko un izklaides projektu prezentācija, sanatorijas un kūrorta Vēstures muzeja atklāšana, koncerts ar populārā izpildītāja Jevgeņija Šura un citu mākslinieku piedalīšanos, šovs Kūrorta vēsture XX gadsimta modē, kā arī dažādas Ziemassvētku un Jaungada balvas.

Ieeja kūrorta iedzīvotājiem un viesiem – bezmaksas.

Pasākuma mērķis – radīt jūrmalniekiem pirmssvētku noskaņojumu, sniegt iespēju interesanti un izzinoši pavadīt brīvdienu, parādīt, kā šodien dzīvo sanatorija Jantarnij bereg, kādas medicīniskās un rehabilitācijas programmas tā piedāvā, pastāstīt par ekskursijas programmu Soviet Party jaunajā sanatorijas muzejā, kas izveidots sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas muzeju. Tā mērķis – pastāstīt par slavenā kūrorta vēsturi no XIX gadsimta sākuma, par 36 gadus ilgo sanatorijas vēsturi, kā arī iepazīstināt ar dažādām medicīniskajām iekārtām, kas saglabājušās no pagājušā gadsimta 70.-80.gadiem.

Atvērtās durvju dienas apmeklētāji tiks iepazīstināti arī ar vairākām jaunām programmām, starp kurām minamas – Nedēļas nogale jūras krastā, Jaungada un Ziemassvētku brīvdienas, bezmaksas programma pensijas vecuma skolotājiem un mediķiem, ambulatorie un citi pakalpojumi.

Visiem interesentiem Atvērto durvju dienā būs iespēja iegādāties Dāvanu kartes medicīnisko pakalpojumu sniegšanai ar 50% atlaidi, ceļazīmes ārstēšanai sanatorijā, kuru cenā iekļauta arī ēdināšana un izmitināšana, kā arī biļetes uz Jaungada eglīti 24.decembrī un Jaungada Uguntiņu 80.gadu stilā 31.decembrī.

Tikai 12.decembrī viesi varēs piedalīties dažādu balvu izlozē – 14 dienu atpūta sanatorijā ar ārstēšanu, ēdināšanu un izmitināšanu; Nedēļas nogale sanatorijā diviem cilvēkiem; biļetes uz Jaungada eglīti bērniem un Jaungada Uguntiņu 80.gadu stilā; biļetes uz teatralizēto priekšnesumu Soviet Party; abonementi baseina apmeklējumam un citas dāvanas.

Atvērto durvju dienas koncertā uzstāsies populārais Latvijas mākslinieks Jevgeņijs Šurs, duets Euphoria, teātra un cirka mākslinieki, deju kolektīvs Ivuška, notiks arī šovs Kūrorta vēsture XX gadsimta modē – tas viss palīdzēs radīt īstu svētku gaisotni.

Sanatorija Jantarnij bereg (Jūrmala, Zvīņu iela 2) tika atklāta 1973.gadā Jūrmalas rietumu daļā Rīgas jūras līča krastā. To veido galvenais un ārstniecības korpuss, kā arī kotedža Baltijas brīze, kas mūsdienās ir arī ekskursiju objekts. Sanatorijā ik dienu var atpūsties un ārstēties līdz pat 200 viesiem.

Sīkāka informācija par sanatoriju Jantarnij bereg atrodama mājaslapā www.sanatorij.lv

Pēdējās ziņas

2009-12-11 Starptautiskā lidosta „Rīga” piektā straujāk augošā lidosta Eiropā
2009-12-11 Valmiera - Tava brīvdienu pilsēta!
2009-12-11 Šo sestdien, 12. decembrī plkst. 17:00 koncertzālē AVE SOL notiks diriģenta Ārija Šķepasta Rīgas koru grupas Ziemassvētku koncerts.
2009-12-11 Decembra pasākumi Saulkrastu novadā
2009-12-10 Ungāru asais pipariņš Adriana Russo
2009-12-10 Alūksnē notiks starptautisks džudo turnīrs
2009-12-10 Jau sestdien – pirmais Labdarības bazārs Berga Bazārā
2009-12-10 Rīgas domē viesosies Latgales bērni
2009-12-10 Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas pasākumi Valmierā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski