Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rīgas domē viesosies Latgales bērni

2009-12-10

Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Sergejs Dolgopolovs piektdien, 11. decembrī plkst. 16.00 Rātsnamā tiksies ar aptuveni 30 bērniem no Latgales maznodrošinātajām ģimenēm. Labdarības projekta „Braucam Rīgu lūkoties” ietvaros Latgales bērni pirmo reizi apciemos Rīgu.

Iepriecināt un izklaidēt bērnus atsaukušies arī Latvijas Profesionālo gidu asociācija ar ekskursiju pa Vecrīgu un Rīgas skaistākajām vietām, Forum Cinemas ar kino apmeklējumu, Latvijas Nacionālais teātris, Nacionālais Mākslas muzejs, Arēna „Rīga” ar ekskursijām, kafejnīca „Sala” un „LIDO atpūtas komplekss” ar atpūtu un mielastiem, hokeja komanda „Dinamo” ar iespēju apmeklēt hokeja spēli. Savukārt, Rīgas Satiksmes departaments sagādājis iespēju pārvietoties pa Rīgu sabiedriskajā transportā pilnīgi par brīvu. Patīkami pārsteigumi bērniem sarūpēti arī no ”Laimas”, „Rīgas Dzirnavnieka”, izdevniecības „Jāņa sēta”, Coca-Cola Baltic.

Projektu „Braucam Rīgu lūkoties” īsteno biedrība Radošā apvienība jauniešiem „Trepes”, kas Ziemassvētku gaidīšanas laikā rīko vairākus braucienus uz Rīgu, lai Rēzeknes un Daugavpils bērni varētu apskatīt Vecrīgu un citas interesantas vietas. Projekts „Braucam Rīgu lūkoties” tiek realizēts ar pavisam minimāliem naudas līdzekļiem, ko ziedojuši atbalstītāji no uzņēmumiem „United Oils Latgale” un „Skrivanek Baltic.” Latgales maznodrošināto ģimeņu bērni ir saņēmuši atbalstu arī no vairākām skolām: Jaunmārupes sākumskolas, Mārupes vidusskolas, Iļģuciema vidusskolas, Rīgas Valdorfskolas, Rīgas 69. vidusskolas.

Papildinformācija: par biedrības Radošā apvienība jauniešiem „Trepes” darbību - prezidente Ramona Liepiņa, tālr.: 26467377, e-pasts: ra.trepes@inbox.lv

Pēdējās ziņas

2009-12-10 Ungāru asais pipariņš Adriana Russo
2009-12-10 Alūksnē notiks starptautisks džudo turnīrs
2009-12-10 Jau sestdien – pirmais Labdarības bazārs Berga Bazārā
2009-12-10 Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas pasākumi Valmierā
2009-12-10 Ziemupes Ziemassvētku vecītis apciemos mazos rīdziniekus
2009-12-10 Jūrmala radīs vīziju par Jomas ielas nākotni
2009-12-10 Pirmizrādi piedzīvo “Leģenda par Ziemassvētku rozi”
2009-12-09 Kokļu mūzikas festivāla Gaismas ceļā noslēguma koncerts
2009-12-09 Ventspils Ziemassvētku gaidīšanas laikā un gadu mijā piedāvā plašu pasākumu klāstu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski