Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Pateicoties Santa Klausam, Latvijas iedzīvotāji kļūst dāsnāki

2009-12-09

Latvijas bērni un pieaugušie saņēma vairāk nekā 6500 dāvanu no Pasaules Galvenā Santa Klausa viņa labdarības vizītes laikā Latvijā šī gada 5.decembrī.

Pasaules Galveno Santa Klausu no Lapzemes šī gada 5.decembrī sastapa vairāk nekā 25 000 bērnu Rīgā, Ogrē un Olainē. Pat šajā ekonomiski grūtajā laikā bija sarūpēts ļoti daudz dāvanu. Vizītes organizators SIA “Telekompānija Forma Pro” valdes priekšsēdētājs Igors Proņins priecājas, ka Santa Klauss veicina cilvēkus palīdzēt citiem un dāvināt dāvanas tiem, kuriem tas šodien ir īpaši nepieciešams.

 

Vairāk nekā 1000 dāvanu labdarībai ziedoja modes un izklaides centra “Rīga Plaza” veikali. Šīs dāvanas saņēma Olaines novada maznodrošinātie bērni, kuri šajā dienā ar A/S “Olainfarm“ un Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas darbinieku palīdzību tika atvesti uz “Rīga Plaza”, lai rotaļātos atpūtas centrā “Fantasy Park” un tiktos ar Santa Klausu. Pārējās dāvanas tika nogādātas sociālās aprūpes centrā “Pļavnieki”, Iļģuciema sieviešu cietuma bērnu nama un nepilngadīgo cietumnieču nodaļā, kā arī citos bērnu namos.

 

Santa Klauss modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” apbalvoja vēstuļu konkursa “Kāpēc Ziemassvētki ir priecīgi?” uzvarētājus. Galveno balvu no Santa Klausa rokām saņēma 10 gadīgais Elvis Kaija no Rīgas.

 

Ogres novada bērni iedzīvotāji sagaidīja Santa Klausu ar kopīgu dziesmu. Santa Klauss izdeva īpašus sertifikātus 25 Ogres novada bērniem par viņu sasniegumiem dažādās jomās.

Olaines iedzīvotāji bija sarīkojuši akciju dāvanu vākšanā Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientiem. Santa Klauss milzīgo dāvanu maisu kopā ar A/S “Olainfarm” sarūpētajiem medikamentiem aizveda uz slimnīcu.

 

Pasaules Galvenais Santa Klauss Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā apciemoja endokrinoloģijas nodaļas pacientus un priekšlaicīgi dzimušo bērnu nodaļu, dāvinot mazuļiem īpaši mazas autiņbiksītes no “Bella”. A/S “Olainfarm” sarūpētos medikamentus Santa Klauss nodeva slimnīcas valdes priekšsēdētājam Andim Lācim.Kopumā ar šiem medikamentiem ir iespējams palīdzēt vairāk nekā 500 mazajiem pacientiem. Restorānu tīkls “Gan Bei” mazos pacientus cienāja ar pašceptiem gardumiem. Jāpiebilst, ka “Gan Bei” autobuss ar dāvanam pavadīja Santa Klausu visa vizītes maršruta garumā.

 

Stacijas laukuma Pasaules Galvenais Santa Klauss iededza svētku egli un pasniedza Irlavas bērnu nama bērniem dāvanas no VAS “Latvijas Dzelzceļš”. Augstais viesis iesēdās kopā ar irlaviešiem vilcienā un devās ceļā..

 

Daudz dāvanu saņēma arī bērni tikšanās laikā ar Santa Klausu Ķīpsala restorānā “Ostas skati”, kur palīgi no bērnu izklaides un attīstības centra “Pasaku nams” devās kopīgās rotaļās ar Santa Klausu un bērniem.

 

Igors Proņins saka, ka šī gada Pasaules Galvenā Santa Klausa vizīte bija īpaši svarīga Latvijas bērniem, jo, iespējams, daudziem bērniem dāvanas no Santa Klausa būs gandrīz vai vienīgās dāvanas svētkos...

 

Pirmo reizi Pasaules Galvenais Santa Klauss ar labdarības vizīti Latvijā bija 1999.gadā. Šogad pēc Latvijas apciemojuma Santa Klauss ar savu svītu – rūķiem devās pie bērniem uz Lietuvu.

 

Pasaules Galvenais Santa Klauss pateicas saviem palīgiem Latvijā: restorāniem “Gan Bei”, Ogres un Olaines domei, ”Royal Old City Hotel” izdevniecībai “Egmont un Latvia”, “Veiters”, veikaliem “Polaris”,“Lāčuks”, raidījumam “Māmiņu klubs”, fondam “Hayesod Latvia”, restorānam “Ostas skati”, “Čarlstons”, ”Kid”, , “Fazer”, A/S “Rīgas Piena kombināts”, A/S “'Laima”.

Pēdējās ziņas

2009-12-09 Ventspilī viesosies Ziemassvētku labdarības projekts “Tu neesi viens” ar koncertprogrammu “Karameles”
2009-12-09 Šonedēļ sāks ieslēgt pilsētas kanāla dekoratīvo apgaismojumu
2009-12-09 Pirmo reizi Latvijā notiks Swedbank mākslas balvas 2009 nominantu izstāde
2009-12-09 Ventspils Ziemassvētku gaidīšanas laikā un gadu mijā piedāvā plašu pasākumu klāstu
2009-12-09 Kokļu mūzikas festivāla Gaismas ceļā noslēguma koncerts
2009-12-08 Orhideju valstība tagad arī Latvijā
2009-12-08 Grupa „Otra puse” un draugi izdod albumu „Piparkūku sirsniņa” un aicina uz diviem labdarības koncertiem 29. decembrī
2009-12-08 airBaltic pasažieru skaits Rīgā novembrī palielinās par 24%
2009-12-08 Cāļu Ziemassvētki kopā ar Rūķi Taustiņu, Kikī un Krustmāmiņu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski