Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Grupa „Otra puse” un draugi izdod albumu „Piparkūku sirsniņa” un aicina uz diviem labdarības koncertiem 29. decembrī

2009-12-08

Grupa „Otra puse” un draugi - Normunds Rutulis, Rolands Ūdris, Ilona Balode, Aisha, Aigars Grāvers, Aigars Krēsla, Fēlikss Ķiģelis un Peress šogad satikušies sirsnīgā labdarības projektā, lai kopā ar bērniem no SOS ciematiem iedziedātu ziemas noskaņu albumu „Piparkūku sirsniņa”. Albums tapis, pateicoties SOS bērnu ciematu ilggadējās atbalstītājas - SEB bankas gādībai.

 

Projektā iesaistītie mūziķi aicina: „Sargāsim bērnu sirsniņas, kas ir tikpat trauslas kā piparkūku sirsniņas un neļausim tām salūzt pieaugušo nevērības dēļ. Mūsu spēkos ir dāvāt katrai vientuļajai un sāpošajai bērna sirsniņai stāstu ar laimīgu turpinājumu ....”.

Albuma veidotāji un atbalstītāji mudina sabiedrību atbalstīt bērnus, kuri nelaimīgas likteņa sakritības dēļ palikuši vieni, un palīdzēt tiem rast ģimeni. Atbalstot Latvijas SOS bērnu ciematus, šiem bērniem tiek sniegta iespēja uzaugt gādīgā ģimenē un kļūt par patstāvīgiem, dzīvei sagatavotiem cilvēkiem.

Pēc albuma iznākšanas ikviens varēs saņemt jauno albumu SEB bankas filiālēs visā Latvijā, ziedojot bērniem SOS ciematos. Albumu varēs iegādāties arī disku tirdzniecības vietās un šobrīd to jau var lejupielādēt bez maksas interneta vietnē www.platforma.lv:

 

Pasakainā un īpašā gaisotnē notiks divi labdarības koncerti 29. decembrī plkst. 17.30 un 20.30 Spīķeru koncertzālē, kurā kopīgi uzstāsies lielie un mazie mākslinieki. Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties „BiļešuServisa” tirdzniecības vietās (www.bilesuserviss.lv) .

Albuma tapšanu un labdarības koncertus 29. decembrī atbalsta SEB banka, Platforma.lv un tipogrāfija Dardedze hologrāfija.

Pēdējās ziņas

2009-12-08 Cāļu Ziemassvētki kopā ar Rūķi Taustiņu, Kikī un Krustmāmiņu
2009-12-08 airBaltic pasažieru skaits Rīgā novembrī palielinās par 24%
2009-12-08 Orhideju valstība tagad arī Latvijā
2009-12-07 Aicina sagaidīt Jauno gadu Vecgada ballē Ventspils Kultūras centrā
2009-12-07 Latvijā pirktāko ārzemju albumu topa līderi – Bočelli, Boila un Stings
2009-12-07 Austrijas un Šveices valdības izvēlas airBaltic
2009-12-07 Ventspils apskatei izstrādāti četri pastaigu maršruti
2009-12-07 LIDO Bezmaksas autobuss
2009-12-07 Ziemas laiks LIDO Atpūtas centrā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski