Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Austrijas un Šveices valdības izvēlas airBaltic

2009-12-07

Rīga. Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic uz gadu ir noslēgusi līgumus ar Austrijas un Šveices valdībām par valsts sektora pārstāvju lidojumu nodrošināšanu vairāk nekā 60 galamērķu plašajāmaršrutu tīklā. Līgumos ietverta iespēja tos pagarināt uz nākamajiem termiņiem.

 

airBaltic komercdirektors Tero Taskila: “Mēs esam gandarīti, ka esam parakstījuši līgumus ar Austrijas un Šveices valdībām par lidojumu nodrošināšanu. Šogad jau piecu Eiropas valstu valdības ir izvēlējušās airBaltic pakalpojumus – janvāra sākumā Dānijas valdība atzina Latvijas aviokompāniju par vienu no saviem aviopakalpojumu sniedzējiem, šī gada septembrī tika parakstīti līgumi ar Somijas un Vācijas valdībām. Tiem seko līgumi ar Austrijas un Šveices valdībām.”

 

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic nodrošina tiešos lidojumus uz un no Vīnes Austrijā, kā arī Ženēvas un Cīrihes Šveicē, kā arī piedāvā tranzītsavienojumus caur Rīgu uz galamērķiem Baltijā, Skandināvijā un NVS. airBaltic no Rīgas piedāvā lidojumu galamērķus: Ālesunda, Almati, Amsterdama, Atēnas, Baku, Barselona, Bergena, Berlīne, Billunda, Brisele, Kišiņeva, Kopenhāgena, Dubaija, Dublina, Dušanbe, Diseldorfa, Frankfurte, Ženēva, Gēteborga, Hamburga, Hannovere, Helsinki, Stambula, Kaļiņingrada, Kauņa, Kijeva, Kuopio, Lapēnranta, Londona, Milāna, Minska, Maskava, Minhene, Nica, Odesa, Oslo, Oulu, Palanga, Parīze, Pleskava, Roma, Simferopole, Sanktpēterburga, Stavangera, Stokholma, Tallina, Tampere, Tartu, Taškenta, Tbilisi, Telaviva, Trumse, Turku, Venēcija, Vīne, Viļņa, Varšava, Erevāna, Cīrihe.

Pēdējās ziņas

2009-12-07 Aicina sagaidīt Jauno gadu Vecgada ballē Ventspils Kultūras centrā
2009-12-07 Latvijā pirktāko ārzemju albumu topa līderi – Bočelli, Boila un Stings
2009-12-07 Ventspils apskatei izstrādāti četri pastaigu maršruti
2009-12-07 LIDO Bezmaksas autobuss
2009-12-07 Ziemas laiks LIDO Atpūtas centrā
2009-12-07 Ventspilī aicina uz Bluķa vakaru
2009-12-07 Daudziņas bērni meklēs Ziemassvētku rozi
2009-12-07 Domes priekšsēdētājs uzdod pašvaldības policijai pastiprināti kontrolēt pirotehnikas tirdzniecību; aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem
2009-12-04 Rīgas domes Goda raksts - diriģentei Ausmai Derkēvicai

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski