Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ķīpsalā 5.decembrī tiksies šā gada un pērnā gada "Koru karu" uzvarētāji

2009-12-04

Oranžais koris koncertā sola izpildīt lielāko daļu no savas jaunās koncertprogrammas "Atver acis", kā arī dziesmas no šova zelta fonda ("Rock'n'roll is King", "Belle of Belfast     City"     u.c.).
Madonas koris koncertam izvēlējies divus savus vismīļākos skaņdarbus: "Acis veras, aizveras" no grupas "Iļģi" repertuāra un "Tu kā, es kā" no grupas "Cosmos" repertuāra.
Koncertā piedalīsies arī šā gada "Koru karu" dalībnieki - Liene Šomase un Valmieras Dzeltenais koris, kā arī Ingus Ulmanis un Cēsu Baltais koris. Kopā ar Oranžo kori uzstāsies arī dziedātājs Igo.

Kā jau ziņots iepriekš, Atis Auzāns un Oranžais koris savas jaunās koncerttūres „Atver acis” ietvaros Ķīpsalas hallē sniegs koncertu rīdziniekiem un viesiem. Oranžā kora jaunajā programmā iekļauti četrpadsmit skaņdarbi, tostarp A.Auzāna un Ivetas Priedes dziesma “Atver acis”, kas dzirdama vairāku radiostaciju rotācijā, kā arī dažādu populāru izpildītāju dziesmas latviešu, krievu un angļu valodās. Koncertā skanēs arī dziesmas no “Koru karu” pirmās sezonas repertuāra. Oranžais koris savas jaunās programmas ietvaros piecu nedēļu laikā jau ir sniedzis vairāk nekā 20 koncertus dažādās Latvijas pilsētās. Skatītāju pilnās zāles un sirsnīgās ovācijas apliecina, ka publika arvien novērtē patiesumu, vienkāršību un sirsnību, ko sniedz A.Auzāns un viņa vadītais koris.

5.decembra koncertu apmeklēs arī bērnu aprūpes centra "Kalkūni" iemītnieki - bērni un viņu audzinātāji. Tieši "Kalkūnu" bērnu aprūpes centra remontam pērnā šova "Koru kari" uzvarētāji - Daugavpils Oranžais koris - ziedoja saņemtos 15 tūkstošus eiro.

Biļetes uz 5.decembra koncertu Ķīpsalas hallē nopērkamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv.
Sīkāka informācija atrodama kora mājaslapā — www.soundsystems.lv.

Jānis Auzāns
Oranžā kora menedžeris
Tālr.: 29101600
 

Pēdējās ziņas

2009-12-04 Rīgas domes Goda raksts - diriģentei Ausmai Derkēvicai
2009-12-04 Rīgas domes vadība tiksies ar lielākajiem uzņēmējiem
2009-12-04 Atis Auzāns un Oranžais koris ieraksta savu otro singlu ar nosaukumu „Rūķis”
2009-12-04 Starptautiskā lidosta „Rīga” apkalpo vairāk pasažieru nekā 2008. gadā kopumā
2009-12-04 Valmiera - Tava brīvdienu pilsēta!
2009-12-04 Princešu Ziemassvētki ir klāt!
2009-12-04 Platforma.lv piedāvās tiešraidi no Gustavo koncerta
2009-12-04 Ziemassvētku labdarības projekts “Tu neesi viens” ar koncertprogrammu “Karameles” viesosies Latvijas baznīcās
2009-12-04 PĒRC BIĻETES UZ METALLICA KONCERTIEM ŠODIEN

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski