Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Ventspilī nedēļas nogalē iedegs svētku egli un spuldzīšu virtenes aptuveni 40 km garumā

2009-11-27

Sestdien, 28. novembrī, līdz ar Ziemassvētku eglīšu iedegšanu pilsētā iedegsies arī visi pārējie pilsētā izvietotie Ziemassvētku rotājumi, lai padarītu Ventspili krāšņāku Ziemassvētku gaidīšanas laikā, kā arī Ziemassvētkos un Jaunajā gadā.

Šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, pilsēta svētkiem dekorēta saskaņā ar īpaši izstrādātu koncepciju, kas nosaka dekoru un spuldzīšu virteņu izvietojumu. Kopumā pilsētā izvietotas spuldzīšu virtenes aptuveni 40 km garumā.

Jaunas dekorāciju kompozīcijas tiks izvietotas Rūpniecības ielā, pie pagrieziena uz Apvedtiltu un pie Ventspils Augstskolas. Tuvojoties Jaunam gadam, Lielajā laukumā tiks uzstādīts izgaismots tīģeris, kas simbolizēs nākamo – 2010. Tīģera gadu. Dažādās vietās pilsētā izvietos arī iepriekšējos gados izgatavotās dekorāciju kompozīcijas.

Uz Ventspils pilsētas galvenās svētku egles iedegšanas pasākumu ventspilnieki un  pilsētas viesi aicināti sestdien, 28. novembrī, plkst. 17.00 Rātslaukumā.

Pasākumā uzrunu teiks un Ventspils galveno svētku egli iedegs Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs. Vienlaicīgi iedegsies arī egles pie Ventspils pilsētas domes, Lielajā laukumā un Pārventas centra laukumā, kā arī Ziemassvētku rotājumi visā pilsētā. 

Pasākumā piedalīsies Jūrmalas teātra aktieri ar muzikāli teatralizētu programmu „Ķekatnieki sabraukuši..." Pasākumu vadīs un Ziemassvētku Rūķa lomā iejutīsies Everita Panfiļonoka, bet skanīgu Ziemassvētku noskaņu radīs mazie Rūķi – popstudijas „Jūras akmentiņi" dziedātāji (vadītāja Lūcija Boitmane). Būs iespējams arī sadancoties ar Kultūras centra jauniešu deju kolektīva „Liedags" dejotājiem (vadītāja Inga Liepiņa) un Skolēnu Jaunrades nama folkloras kopu „Rotaļnieks" (vadītāja Ināra Salava). Gaismas noformējumu pasākumā nodrošinās SIA „Alfa" (Talsi), bet pirotehnisko noformējumu – SIA „Ugunspuķes" (Rīga).

Uz tikšanos Ventspilī!

Turpmākai informācijai:

Inga Aulmane

Ventspils TIC sabiedrisko attiecību menedžere

Tālr. 63607665, e-pasts: inga.aulmane@ventspils.gov.lv

 

 

 

Pēdējās ziņas

2009-11-27 Valmiera - Tava brīvdienu pilsēta!
2009-11-27 Pa Vecrīgu plāno vizināties ar zirgu pajūgiem
2009-11-27 Jūrmalā svētdien iedegs pilsētas galveno Ziemassvētku egli
2009-11-26 28.novembrī Tradicionālo prasmju skolas 2009 noslēgums
2009-11-26 Baltijas un Kaukāzu valstu sadarbības projekts mākslā
2009-11-26 Ingus Ulmanis un Cēsu Baltais koris pievienojas fantastiskajai mākslinieku komandai Oranžā kora lielkoncertā Ķīpsalā
2009-11-26 Vidzemes tūrisma jaunumi
2009-11-24 Aicina līdz 7.decembrim iesniegt pieteikumus
2009-11-23 Biļetes uz svētku koncertiem “Jūras vārtos” par svētku cenām

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski