Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ingus Ulmanis un Cēsu Baltais koris pievienojas fantastiskajai mākslinieku komandai Oranžā kora lielkoncertā Ķīpsalā

2009-11-26

Ingus Ulmanis un Cēsu Baltais koris piedalīsies pagājušā gada TV3 šova “Koru kari” laureāta — Ata Auzāna vadītā Oranžā kora lielkoncertā, kas 5.decembrī plkst.19.00 notiks Rīgā, Ķīpsalas hallē.

Ingus Ulmanis un Cēsu Baltais Mēness koris ar prieku pieņēmuši Ata Auzāna uzaicinājumu piedalīties Oranžā kora lielkoncertā Ķīpsalas hallē. Baltais koris tāpat kā pārējie Oranžā kora draugi - dziedātāji Igo un Lauris Reiniks, Ieva Kerēvica un viņas vadītais Madonas Zaļais koris un Liene Šomase un viņas vadītais Valmieras Dzeltenais koriskoncertā izpildīs savus labākos un tautā iemīļotākos skaņdarbus.
 
Par savu izvēli A.Auzāns teic - viņam šie "Koru karu" dalībnieki un viņu izpildītais skaņdarbs "Gas, gas, gas" no kinofilmas "Melnais kaķis, baltais kaķis" šķitis tik interesants, ka viņš ir bijis gatavs uzaicināt Cēsu kori uz Ķīpsalas koncertu tikai šā viena skaņdarba dēļ. "Tā noteikti būs viena no koncerta "odziņām"," pauž A.Auzāns. 

Vēl cēsinieku izpildījumā skanēs dziesma "Moonlight" no dziedātājas Enjas (Enya) repertuāra.

Kā jau ziņots iepriekš, Atis Auzāns un Oranžais koris savas jaunās koncerttūres „Atver acis” ietvaros Ķīpsalas hallē sniegs koncertu rīdziniekiem un viesiem. Oranžā kora jaunajā programmā iekļauti četrpadsmit skaņdarbi, tostarp A.Auzāna un Ivetas Priedes dziesma “Atver acis”, kas dzirdama vairāku radiostaciju rotācijā, kā arī dažādu populāru izpildītāju dziesmas latviešu, krievu un angļu valodās. Koncertā skanēs arī dziesmas no “Koru karu” pirmās sezonas repertuāra. Oranžais koris savas jaunās programmas ietvaros četru nedēļu laikā jau ir snieguši 16 koncertus dažādās Latvijas pilsētās. Skatītāju pilnās zāles un sirsnīgās ovācijas apliecina, ka publika arvien novērtē patiesumu, vienkāršību un sirsnību, ko sniedz A.Auzāns un viņa vadītais koris.

Paredzams, ka 5.decembra koncertu apmeklēs arī bērnu aprūpes centra "Kalkūni" iemītnieki - bērni un viņu audzinātāji. Atgādināsim, ka tieši "Kalkūnu" bērnu aprūpes centra remontam pērnā šova "Koru kari" uzvarētāji - Daugavpils Oranžais koris - ziedoja saņemtos 15 tūkstošus eiro.
 
Biļetes uz 5.decembra koncertu Ķīpsalas hallē nopērkamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv.  

Sīkāka informācija atrodama kora mājaslapā — www.soundsystems.lv.

Pēdējās ziņas

2009-11-26 28.novembrī Tradicionālo prasmju skolas 2009 noslēgums
2009-11-26 Baltijas un Kaukāzu valstu sadarbības projekts mākslā
2009-11-26 Vidzemes tūrisma jaunumi
2009-11-24 Aicina līdz 7.decembrim iesniegt pieteikumus
2009-11-23 Biļetes uz svētku koncertiem “Jūras vārtos” par svētku cenām
2009-11-23 Jūrmala kļūst pieejamāka TomTom lietotājiem
2009-11-23 Plānotie pasākumi Jūrmalas bibliotēku apvienībā 2009. gada decembrī
2009-11-23 Robija Viljamsa albums – numur 1 arī Latvijā
2009-11-23 Hip-Hop izpildītāja Rassell koncerttūre tiek pagarināta

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski