Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Restorāns Bergs iekļauts Eiropas Top 100

2009-11-12

Top 100 restorānu sarakstā šogad iekļauti tādi pasaulē prestiži restorāni, kas komentārus neprasa – Nobu Londonā, L'Atelier de Joel Robuchon Parīzē un Mathias Dahlgren Stoholmā.

 

Viesnīcas „Hotel Bergs” direktore Iveta Sprūdža ir gandarīta: „Iekļūšana labāko Eiropas Top 100 restorānu sarakstā, ir augstākais novērtējums mūsu restorāna darbiniekiem no klientu puses. Mierīgā un pieklusinātā atmosfēra, kas valda restorānā, eleganti atturīgais interjers, laipnā apkalpošana un izsmalcinātā virtuve, ir tie kvalitātes kritēriji, ko novērtējuši mūsu viesi. Ļaujot nostāties blakus Eiropā jau atzītiem un prestižiem restorāniem.”

 

Portāla veidotāji paši pēc restorāna apmeklējuma pieņem lēmumu par tā iekļaušanu topā. Restorāna atbilstība Top 100 tiek vērtēta pēc šādiem kritērijiem: ēdienu sastāvdaļu kvalitāte, prasme to pagatavot un kombinēt garšas buķeti, radošums, atbilstība kulinārijas standartiem, noformēšana, apkalpošana.

 

Restorāna Bergs šefpavārs Kaspars Jansons uzsver, ka: ”Mēs, Latvijas pavāri, esam apvienojušies jaunā kustībā „Mūsdienu Latvijas virtuve” un esam parakstījušies zem manifesta, kurā ir noteiktas vērtības, kas raksturo ēdiena kvalitāti: labas garšas izpausme, kvalitāte un rūpes par veselīgu uzturu. Mūsu kustības pamatmērķis ir apvienot un izcelt Latvijas pavārus, zemniekus un produktu ražotājus „Mūsdienu Latvijas virtuves” veidošanā. Radot jaunas receptes, izmantojot mūsu senču tradīcijas, dažādojot un bagātinot savu uzturu ar svaigiem produktiem, kas auguši mūsu platuma grādos. Un pēc iespējas vairāk izmantot ēdienos sezonāla rakstura produktus. Tādā veidā veicinot Latvijas produktu atpazīstamību, kas varētu nākotnē veicināt arī mūsu valstī gastronomisko tūrismu.”

 

Portāla pārliecība, ka tūkstošiem restorānu apmeklētāju paustā, reālā  pieredze portālā, ir daudz objektīvāks novērtējums nekā viena vai divu kritiķu viedokļi.

 

Šogad Eiropas labāko restorānu portāls „The European 50 best restaurants” savā mājas lapā www.theeuropean50best.com rīko balsojumu  nominācijā „Labākais Eiropas restorāns.” Un ikvienam ir iespēja mājas lapā nobalsot par savu favorītu tikai vienu reizi.

 

Balsojums turpināsies līdz šā gada 31. decembrim. Pēc balsojumu rezultātu apkopošanas tiks paziņots, tā restorāna nosaukums, kurš ieguvis nomināciju „ Eiropas labākais restorāns 2009”.

 

Eiropas restorānu portāls „The European 50 best restaurants” apkopo reālu pieredzi un atsaukmes no tūkstošiem klientu par vietām, kur var ieturēt maltīti. 2009. gada nominācijas sarakstā ir pārstāvētas vairāk nekā 23 Eiropas valstis. The European 50 Best.com zīmols ir starptautiski atzīts kā augstas kvalitātes simbols.

 

Informācija par Hotel Bergs

Viesnīca "Hotel Bergs" ir daļa no eklektisma stilā būvēta ēku kompleksa Berga Bazāra un darbojas kopš 2003. gada jūlija sākuma. 2008. gada maijā viesnīca "Hotel Bergs" kļuva par pirmo viesnīcu Rīgā, kas uzņemta pasaulē prestižajā nelielo luksusa viesnīcu tīklā "Small Luxury Hotels of the World" (SLH). Viesnīca piedāvā 38 komfortablus apartamentus, kas paredzēti īsākam un ilgākam uzturēšanās laikam. Viesnīcas klientiem ir pieejamas eleganti iekārtotas un ar modernām iekārtām aprīkotas konferenču un sanāksmju telpas. Un vienā no labākajiem Rīgas restorāniem „Bergs” klienti var ieturēt brokastis, pusdienas un vakariņas, uzticoties šefpavara piedāvātajai Gourmet (gardēža) 5 ēdienu maltītei un Someljēra (vīnziņa) ieteikumiem par izmeklētiem vīniem. Hotel Bergs ir izvirzīta vairākām nominācijām: par Vadošo viesnīcu Latvijā 2009, Luksuss viesnīcas balvai 2009 un britu izdevumam Conde Nast Johansens 2009 apbalvojumam „Izcilākā viesnīca dizaina un inovāciju jomā”. Un ir saņēmusi britu izdevuma Business Destinations apbalvojumu par „Labāko Austrumeiropas nelielo viesnīcu biznesa ceļotājiem”.

 
 


Hotel Bergs mārketinga un pārdošanas nodaļas vadītāja

Ilze Spigule

Pēdējās ziņas

2009-11-12 airBaltic sāk lidojumus divos jaunos maršrutos no Lapēnrantas Somijā
2009-11-12 Svētki PAR Latviju, PAR Talsu novadu
2009-11-10 Novembrī jaunus DVD izdos Nirvana, Kings of Leon, The Killers, Bon Jovi, Sting un citi
2009-11-10 Sanatorija pensionētiem skolotājiem un mediķiem
2009-11-10 airBaltic plāno jaunus tiešos lidojumus no Viļņas
2009-11-10 Jūrmalā Lāčplēša dienā – lāpu gājiens
2009-11-10 Jūrmalas 50 gadu jubilejā – dažādas aktivitātes
2009-11-10 Jūrmalas 50 gadu jubilejas laikā būs satiksmes ierobežojumi
2009-11-06 Pasākumi Liepājā 9. - 15.11.

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski