Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Sanatorija pensionētiem skolotājiem un mediķiem

2009-11-10

 

Dzimšanas dienā ir pieņemts dāvināt dāvanas,” domi informēja Krievijas Federācijas Prezidenta Lietu pārvaldes Federālā valsts unitārā uzņēmuma Atveseļošanas un ražošanas kompleksa „BOR” sanatorijas „Jantarnij bereg” direktors Viktors Danilohs. „Mūsu sanatorija ir sagatavojusi dāvanu Jūrmalas 50 gadu jubilejā pilsētas pensijas vecuma skolotājiem un ārstiem – cilvēkiem ar profesijām, kas dod veselību iedzīvotājiem un izglītību bērniem. Mēs piedāvājam pensionāriem, kas strādājuši veselības aizsardzības vai izglītības jomā, bez maksas iziet rehabilitācijas kursu.”

 

Laikā līdz 10.decembrim sanatorija ir gatava bez maksas apkalpot piecus šādus pacientus dienā. Akcijas otrais etaps sāksies 2010.gada janvāra vidū.

 

„Mēs esam gandarīti par jebkura uzņēmēja piedāvājumu kaut kādā veidā atbalstīt jūrmalniekus,” norāda Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Raimonds Munkevics. „Tā ir normāla prakse, kad uzņēmēji atrod resursus, lai darītu labu pilsētai, kurā darbojas, un pilsētas iedzīvotājiem. Pašvaldība savukārt dara maksimāli iespējamo, lai veicinātu uzņēmējdarbību, sakārtotu pilsētas infrastruktūru, piesaistītu Jūrmalai pēc iespējas vairāk tūristu. Viens no nozīmīgākajiem potenciālo tūristu reģioniem ir tieši Krievija, no kurienes ierodas vairums sanatorijas „Jantarnij bereg” klientu. Mūsu uzdevums ir gādāt, lai viņi mājup aizved tikai vislabākās atmiņas par Jūrmalu, kas mudinās līdzcilvēkus braukt ekskursijā vai ārstēties uz Jūrmalu.”

 

Bezmaksas akcija paredzēta ambulatoriem pacientiem ar balsta un kustību aparāta slimībām. Viņi varēs saņemt divas ārsta konsultācijas, 10 fizikālās terapijas procedūras un 10 ārstnieciskās vingrošanas nodarbības sporta zālē sertificēta fizioterapeita vadībā.

 

Lai pieteiktos akcijā, medicīnas un izglītības jomas pensionāriem jāpierakstās uz pieņemšanu pie ārsta pa tālruni 67736500. Līdzi jāņem ģimenes ārsta nosūtījums ar izrakstu no ambulatorās kartes ar diagnozes noradījumu, asins un urīna analīze, elektrokardiogramma. Ja pacientam nav izraksta no medicīnas kartes, tad izmeklējumu var iziet sanatorijā ar 50 procentu atlaidi.

 

Akcijas dalībnieki pēc vēlēšanās var izmantot papildus procedūras pēc sanatorijas ārsta rekomendācijas, veicot to apmaksu pēc vispārējā cenrāža.

 

Sanatorija „Jantarnij bereg” jau vairāk nekā 35 gadus Jūrmalā sniedz klasisko sanatorijas un kūrorta terapiju un rehabilitāciju, izmantojot efektīvas ārstnieciskās un profilakses metodes, mūsdienīgas medicīnas tehnoloģijas un aprīkojumu.

 

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs                                                                     Ingmārs Čaklais

 

 

Pēdējās ziņas

2009-11-10 Novembrī jaunus DVD izdos Nirvana, Kings of Leon, The Killers, Bon Jovi, Sting un citi
2009-11-10 airBaltic plāno jaunus tiešos lidojumus no Viļņas
2009-11-10 Jūrmalā Lāčplēša dienā – lāpu gājiens
2009-11-10 Jūrmalas 50 gadu jubilejā – dažādas aktivitātes
2009-11-10 Jūrmalas 50 gadu jubilejas laikā būs satiksmes ierobežojumi
2009-11-06 Pasākumi Liepājā 9. - 15.11.
2009-11-06 Pirmo reizi Ķīpsalas hallē būs pasākums bērniem – “ZIEMAS ŠVIRPULIS”
2009-10-30 Ventspils Mazbānītis pirms došanās ziemas guļā aicina izvizināties par puscenu!
2009-10-22 REŽISORS GUNDARS CAUKA DEBITĒ AR IZRĀDI "VĪRIEŠI UZ NERVU SABRUKUMA ROBEŽAS"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski