Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Mūs dzird ne tikai Pēterburga, bet arī Londona

2009-10-22

Lai nekad nejustos vientuļi un aizmirsti, visi lieliskie cilvēki, kas ir devušies kartupeļu, tomātu, viesnīcu dvieļu un citu jauko lietu meklējumos citos mūsu planētas nostūros, mēs esam pacentušies viņiem atgādināt par sevi. Ja jums gadās 10. novembrī atrasties Londonā vai tās apkārtnē, jums noteikti būs interesanti nokļūt Londonas ziemeļos, Aislingtonā, bārā Zenith un nosvinēt tur Mārtiņdienu kafejnīcas Leningrad garā.

Bet tas vēl tālu. Kas tad pie mums notiksies tuvākajā laikā?

Ceturtdien, 22. oktobra vakarā kafejnīcā ciemosies Niks Palmers — akustiskās ģitāras pārvaldnieks no zemes kur dzīvo ķenguri.

Piektdien, 23. oktobrī ap 21:00 savu pirmo diskžokeja lomu Leningrad vēsturē piedzīvos DJ Otto Steel ar jaukiem funky, soul, saldajiem deviņdesmitajiem. Starp citu, Otto daudzi nez kāpēc pazīst arī ar citu segvārdu, kuram ir sakars ar galvenajiem personāžiem slavenajā Šiškina gleznā.

Sestdien, 24. oktobrī pēc 21:00 ar koncertu kafejnīcā pie saknēm atgriesties aicinās muzikālā triecienvienība ApmJ. «Back to roots» ir pasākums, kas domāts visiem kvalitatīvas rokmūzikas izslāpušiem klausītājiem. Visi tie, kuri zina, kas ir Led Zeppelin, Janis Joplin, Jimi Hendrix, the Beatles, Bob Marley, Sting, the Zutons, Leny Kravitz u.c., laipni aicināti uz lielisku rokmūzikas vakaru saturīgā atmosfērā.

Otrdien, 27. oktobrī ap 21:00, pēc ilgāka pārtraukuma pārsteigumus ir sagatavojusi mūsu folkmūzikas draugu apvienība no Sankt-Pēterburgas — grupa Reelroad. Pa ceļam uz Norvēģiju viņi ir piekrituši paviesoties ar koncertu mūsu kafejnīcas viesmīlīgajās telpās un priecēt ne vien jūsu pašu, bet arī jūsu mammu, tētu, omīšu un opīšu dzirdīgās ausis. Starp citu, par samērā smieklīgu naudiņu pie mums vēl var iegādāties dažus Reelroad diskus, kas palikuši no iepriekšējās viesošanās reizes un gan jau viņi parūpēsies sagādāt arī papildinājumus jūsu mūzikas kolekcijām.

Bučas. Lai jums izdevusies šī nedēļa un tiekamies kafejnīcā!

 

Pēdējās ziņas

2009-10-22 Vidzemes tūrisma jaunumi
2009-10-22 REŽISORS GUNDARS CAUKA DEBITĒ AR IZRĀDI "VĪRIEŠI UZ NERVU SABRUKUMA ROBEŽAS"
2009-10-21 Radošā darbnīca „Kā gleznot ar eļļas krāsām”
2009-10-21 Rīgā notiks Sanktpēterburgas dienas
2009-10-21 Notiks folkmūzikas festivāls „Bardu rudens”
2009-10-21 airBaltic un partneri ievieš jaunu valūtu – BalticMiles
2009-10-21 Atbalsta finansējumu Rīgas centra parku izgaismošanai
2009-10-21 31. oktobrī Aicina uz spiningošanas sacensībām „Rudens līdaka Alūksnes ezerā”
2009-10-15 Natālija Imbrūlija atgriežas ar jaunu albumu “Come To Life”

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski