Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Izveidota jauna interneta vietne atpūtas un ceļojumu mīļotājiem -www.Antalija.lv

2009-10-07

Tīmekļa vietne www.Antalija.lv sniedz plašu informatīvo materiālu par Eiropā iecienīto un Latvijā Nr.1 brīvdienu ceļojumu galamērķi Antāliju. Šī tūrisma pērle Vidusjūras krastā glabā senu kultūras, mākslas un arhitektūras mantojumu. Antālijas tirkizzilās pludmales un līči, stāvās kalnu grēdas, biezie, tumsnējie meži un rūsganās stepes, papildina un izceļ bagātīgo vēstures mantojumu pat no 2.gs.p.m.ē. Antālija ir pasakaina vieta, kur atpūtu un izklaidi var apvienot ar izziņas, kultūras un konferenču tūrismu.

Vietnes www.Antalija.lv mērķis ir informēt ceļotājus un ceļotgribētājus ne tikai par atpūtas un izklaides iespējām, bet arī sniegt zināšanas par reģiona ģeogrāfiju un klimatu, vēstures attīstības gaitu, ekonomikas izaugsmi un cita veida noderīgu informāciju. Portālā ievietoti apraksti par apskates un tūrisma objektiem, ko vērts redzēt - Antālijas vecpilsēta ar tās senajiem arhitektūras un vēstures pieminekļiem, Antālijas muzejs, skaistākās pludmales un alas, varenākie ūdenskritumi, aizraujošākie dabas un cilvēka veidotie parki. Antalija.lv sniedz ieskatu vietējo tūrisma aģentūru ekskursiju piedāvājumā uz tādām vietām kā Kekovas sala, Asspendos, Termessos, Saglassos, kas ir seno pilsētu drupas, saglabājušās no liķiešu, Marka Aurēlija un Aleksandra Lielā valdīšanas un iekarojumu laikiem. Antalija.lv interesentiem dod priekšstatu par tādu pasaules brīnumu savdabību un skaistumu kā Pamukkale, kas tiek dēvēta par „Kokvilnas pili” un pasaku zemi ar skursteņiem – Kapadokiju.

www.Antalija.lv ir ceļvedis, kas iepazīstina, ar bagātīgo Antālijas reģiona virtuvi, daudzveidīgajām iepirkšanās iespējām, kaulēšanās mākslu un savdabīgo turku pirts rituālu. Tas informē par plašo aktīvās atpūtas piedāvājumu, labāko 5 un 4-zvaigžņu viesnīcu klāstu.

Izmantojot mājas lapā ievietoto vārdnīcu, interesentiem iespējams apgūt vārdus un pamata frāzes turku valodā, kas ceļotājiem, kuri plāno doties ārpus kūrortiem, ļaus saprasties ar vietējiem.    

 

Drīzumā tīmekļa vietne tiks papildināta ar izziņas materiālu krievu valodā, kā arī reiz pabijušiem un ceļojumu tikai plānojošajiem apmeklētājiem būs iespēja, izmantojot forumu, sazināties, dalīties pieredzē, iespaidos un ieteikumos savā starpā.

 

Ja vēlaties baudīt sauli, jūru un aizraujošas ekskursijas vienuviet Antālija Jūs nepievils. www.Antalija.lv – tas ir portāls, kur ir ko redzēt, kam ir ko pastāstīt!

Pēdējās ziņas

2009-10-07 No 15. līdz 18. oktobrim Ķīpsalā – izstāde mājokļa labošanai un interjera pārvērtībām
2009-10-01 airBaltic atklās maršrutu Tallina - Turku
2009-10-01 airBaltic sāks lidojumus divos jaunos maršrutos no Lapēnrantas Somijā
2009-10-01 „Rīgas mākslas telpā” – Šveices arhitekta Štefana Kamencinda lekcija „Emocionālā Arhitektūra”
2009-09-30 Piektdien Ķīpsalā pasniegs Gada balvu dizainā
2009-09-24 7. un 18. oktobrī ar pirmo bērnu rokoperu "OLIVERS" VEF Kultūras pilī jauno sezonu sāk Lailas Ilzes Purmalietes vadītais "Jaunais Zvaigžņu Teātris"
2009-09-24 Marks Noflers piedāvā jaunu albumu “Get Lucky”
2009-09-24 Ventspilī atzīmēs Starptautisko tūrisma dienu un Tūrisma informācijas centra 10 gadu jubileju
2009-09-24 Ssptembra pēdējā sestdienā Doma laukumā notiks Miķeļdienas gadatirgus

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski