Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic sāks lidojumus divos jaunos maršrutos no Lapēnrantas Somijā

2009-10-01

airBaltic piedāvās lidojumus no Lapēnrantas uz Tallinu četras reizes nedēļā. Aviokompānija lidojumu veiks ar Boeing 737 tipa lidmašīnu, un tā ilgums būs 50 minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs no EUR 35/EEK 553, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.

 Lidojumi maršrutā Lapēnranta – Rīga notiks četras reizes nedēļā. Aviokompānija lidojumu veiks ar Boeing 737 tipa lidmašīnu, un tā ilgums būs 2 stundas un 15 minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs no EUR 37/ LVL 26, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Ziemas sezonā airBaltic jaunos maršrutus piedāvās, veicot lidojumu Rīga-Tallina-Lapēnranta un atpakaļ. Precīzs lidojumu grafiks pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com.
 

airBaltic komercdirektors Tero Taskila: “Mēs priecājamies, ka airBaltic ieies vēsturē kā pirmā aviokompānija, kas savienos Lapēnrantu ar Igauniju un Latviju. airBaltic strauji paplašina savu galamērķu skaitu Somijā, un mēs, protams, vēlamies nodrošināt papildus ērtības saviem pasažieriem Lapēnrantā, uzsākot lidojumus jaunajos maršrutos. Tas nozīmē, ka cilvēki Somijas dienvidu reģionā varēs ceļot uz Latviju un Igauniju vai arī tranzītā caur Rīgas lidostu uz citiem galamērķiem, piemēram, Barselonu, Berlīni, Cīrihi, Venēciju, Vīni, Maskavu, Kaļiņingradu. Lapēnranta ir skaists galamērķis, un jaunais airBaltic maršruts piesaistīs vairāk ārvalstu ceļotāju no Rietumeiropas, Skandināvijas, Vidusjūras reģiona un NVS.”

 Lappeenranta City Holding Company – Lapēnrantas uzņēmējdarbības politikas, mārketinga un starptautiskās sadarbības koordinēšanas uzņēmuma – prezidents un izpilddirektors Toms Hultins norāda: “Lapēnranta, kas ir nozīmīga ES un Krievijas robežvieta un Sanktpēterburgai tuvākā pilsēta Eiropā, sniedz arī lieliskas iespējas attīstīt tūrismu starp Eiropu un Krieviju.”
 
JAUNI MARŠRUTI
Lidojumu dienas
Spēkā no

Cena (iesk. nodokļus, nodevas, piemaksas)*

Rīga-Lapēnranta

2,4,6,7 (no Rīgas)

3,5,7,1 (no Lapēnrantas)

12. novembra

EUR 37 / LVL 26

Tallina-Lapēnranta

2,4,6,7 (no Tallinas)

3,5,7,1 (no Lapēnrantas)

12. novembra

EUR 35/ EEK 553

*Zemākās cenas pieejamas internetā www.airbaltic.com

 Jaunais maršruts no Lapēnrantas uz Rīgu piedāvā ļoti ērtus tranzīta savienojumus caur Rīgu – no un uz galamērķiem Rietumeiropā, NVS, Skandināvijā un Vidusjūras reģionā. airBaltic piedāvā 60 dažādus lidojumu galamērķus – Ālesunda, Almati, Amsterdama, Atēnas, Baku, Barselona, Bergena, Berlīne, Billunda, Brisele, Kišiņeva, Kopenhāgena, Dubaija, Dublina, Dušanbe, Diseldorfa, Frankfurte, Ženēva, Gēteborga, Hamburga, Hannovere, Helsinki, Stambula, Kaļiņingrada, Kauņa, Kijeva, Kuopio, Lapēnranta, Londona, Milāna, Minska, Maskava, Minhene, Nica, Odesa, Oslo, Oulu, Palanga, Parīze, Pleskava, Rīga, Roma, Simferopole, Sanktpēterburga, Stavangera, Stokholma, Tallina, Tampere, Tartu, Taškenta, Tbilisi, Telaviva, Trumse, Turku, Venēcija, Vīne, Viļņa, Varšava, Erevāna, Cīrihe.
 Lapēnranta atrodas Somijas dienvidaustrumu reģiona centrā, uz ES un Krievijas robežas. Lapēnranta ir viens no populārākajiem vasaras ceļojumu galamērķiem Somijā un otra populārākā apskates vieta ārvalstu tūristu vidū. Lapēnranta ir vitāla starptautiskas universitātes pilsēta, ko ieskauj unikāla daba un Eiropas ceturtais lielākais ezers Saima ar tā krasā esošo vēsturisko cietoksni un liepu koku audzēm. Tā ir arī vasaras paradīze vietējiem iedzīvotājiem un aicina ciemos viesus un ceļotājus no visas pasaules.

Pēdējās ziņas

2009-10-01 airBaltic atklās maršrutu Tallina - Turku
2009-10-01 „Rīgas mākslas telpā” – Šveices arhitekta Štefana Kamencinda lekcija „Emocionālā Arhitektūra”
2009-09-30 Piektdien Ķīpsalā pasniegs Gada balvu dizainā
2009-09-24 7. un 18. oktobrī ar pirmo bērnu rokoperu "OLIVERS" VEF Kultūras pilī jauno sezonu sāk Lailas Ilzes Purmalietes vadītais "Jaunais Zvaigžņu Teātris"
2009-09-24 Marks Noflers piedāvā jaunu albumu “Get Lucky”
2009-09-24 Ventspilī atzīmēs Starptautisko tūrisma dienu un Tūrisma informācijas centra 10 gadu jubileju
2009-09-24 Ssptembra pēdējā sestdienā Doma laukumā notiks Miķeļdienas gadatirgus
2009-09-22 26. septembrī Fitnesa klubi ir gatavi uzņemt apmeklētājus bez maksas.
2009-09-22 “Studentu Paradīzi” - grandozākos studentu svētkus Baltijā - atklās Valdis Dombrovskis un Nils Ušakovs

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski