Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Marks Noflers piedāvā jaunu albumu “Get Lucky”

2009-09-24

Noflera sestajā studijas soloalbumā blūzs un folkmūzika apvienoti ar viņa oriģinālo mūzikas un lirikas autora talantu.

 

Albums tapis Noflera godalgotajā “British Grove Studios” Rietumlondonā un to līdzproducējuši viņa ilggadējie kolēģi Čaks Einlejs (Chuck Ainlay) un Gajs Flečers (Guy Fletcher). Ierakstā pieaicināti arī tādi mūziķi kā Fils Kaninghems (Phil Cunningham), Maiks Makgoldriks (Michael McGoldrick) un skotiešu multi-instrumentālists Džons Makkaskers (John McCusker).

 “Ja “Get Lucky” būtu novele, tā būtu pilna ar dažādiem varoņiem, kas mājo Noflera dziesmu lirikā, kā, piemēram, Glāzgovas smagās automašīnas šoferis albuma pirmajā dziesmā “Border Reiver”, gadatirgus strādnieks - ogu lasītājs albuma tituldziesmā vai pāragri zaudētais un tā arī nekad nesatiktais onkulis albuma noslēdzošajā dziesmā “Piper To The End”,” Noflera autobiogrāfisko albumu raksturo izdevēju pārstāvji. “Šos tēlus Noflers apskata no savas bērnības skatpunkta, ko viņš pavadīja Glāzgovā, līdz astoņu gadu vecumā ar vecākiem pārvācās uz Ņūkāstlu.”
 Albums pieejams 3 versijās – standarta CD, CD+DVD un ekskluzīvs “Deluxe Box Set”, kurā iekļauts standarta albums, bonus CD ar trim dziesmām (Pulling Down The Ride, Home Boy, Good As Gold), divi DVD ar ierakstiem no studijas un koncerttūres “Kill To Get Crimson”, divas 12-collu vinila plates, trīs pokera žetoni, divi kazino kauliņi, dziesmas “Get Lucky” ģitāras tabulatūra un citas raritātes.
 2010.gadā Knoflers ar pavadošo grupu dosies koncerttūrē [www.markknopfler.com/tour] un sola izpildīt arī vecās “Dire Straits” dziesmas. “Tas ir pavisam vienkārši – esmu tās sarakstījis un cilvēki koncertos tās joprojām vēlas dzirdēt,” stāsta leģendārais angļu ģitāras meistars.
 
Tours.lv

Pēdējās ziņas

2009-09-24 7. un 18. oktobrī ar pirmo bērnu rokoperu "OLIVERS" VEF Kultūras pilī jauno sezonu sāk Lailas Ilzes Purmalietes vadītais "Jaunais Zvaigžņu Teātris"
2009-09-24 Ventspilī atzīmēs Starptautisko tūrisma dienu un Tūrisma informācijas centra 10 gadu jubileju
2009-09-24 Ssptembra pēdējā sestdienā Doma laukumā notiks Miķeļdienas gadatirgus
2009-09-22 26. septembrī Fitnesa klubi ir gatavi uzņemt apmeklētājus bez maksas.
2009-09-22 “Studentu Paradīzi” - grandozākos studentu svētkus Baltijā - atklās Valdis Dombrovskis un Nils Ušakovs
2009-09-22 Jūrmalā aizdegs simbolisko baltu vienotības uguni
2009-09-22 Notiks preses konference par gatavošanos 2010. gada Rīgas maratonam
2009-09-18 LIDO Alus svētki
2009-09-16 Mūzikas projekts Tā Tā Tā šoruden dosies pirmajā Latvijas koncertsērijā, sniedzot vairāk kā desmit uzstāšanās.

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski