Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ssptembra pēdējā sestdienā Doma laukumā notiks Miķeļdienas gadatirgus

2009-09-24

Jau tradicionāli, Miķeļdienas gadatirgū varēs iegādāties dažādus lauku labumus un rudens ražas veltes – ābolus, bumbierus, ēdamus un dekoratīvus ķirbjus, cūku pupas, dzērvenes, zāļu tējas, medu, maizi, žāvētu gaļu, zivis un daudzums citu garšīgu un veselīgu lietu.

Kuplā pulkā būs pārstāvēta arī Latvijas amatnieku cunfte. Te katrs pēc savas gaumes un rocības varēs iegādāties sev tīkamāko sēņu grozu, māla podu, pirts kubulu un daudzus citus interesantus amatnieku darinājumus.

Kopumā Miķeļdienas gadatirgū savu dalību šogad pieteikuši 360 amatnieki un zemnieki no visas Latv

Jau no plkst.10:00 uz skatuves gadatirgus dalībniekus un apmeklētājus priecēs Rīgas pilsētas dziesmu, danču un instrumentu spēles meistari. Programmu vadīs Dailes teātra aktieris Pēteris Liepiņš.

Programmas noslēgumā pēc plkst.16:00 uzstāsies latviešu klausītājiem jau labi pazīstamā grupa „Tequila Band”, kas klausītājus priecēs ar dziesmām no sava pēdējā skaņu ierakstu albūma „Pēc svētdienas”.

Veiksmīgākajiem kartupeļu mizošanas un dziedāšanas konkursu dalībniekiem garšīgas balvas būs sarūpējuši Valmiermuižas alus un Pure Chocolate.

 Miķeļdienas gadatirgu organizē – Rīgas Domes Kultūras departamenta koncertorganizācija „Ave Sol”.
 

Paralēli Miķeļdienas gadatirgus aktivitātēm Doma laukumā, pavisam netālu – Rīgas Rātslaukumā norisināsies Ābolu tirgus, kur kopā ar Latvijas Nacionālā teātra aktieri Normundu Laizānu apmeklētājiem būs iespēja vērot ābolu parādi, kā arī piedalīties rudens zaptes vārīšanā un citos atraktīvos pasākumos.

Ābolu tirgu organizē SIA „Rīgas nami”.
 
 

Pēdējās ziņas

2009-09-24 7. un 18. oktobrī ar pirmo bērnu rokoperu "OLIVERS" VEF Kultūras pilī jauno sezonu sāk Lailas Ilzes Purmalietes vadītais "Jaunais Zvaigžņu Teātris"
2009-09-24 Marks Noflers piedāvā jaunu albumu “Get Lucky”
2009-09-24 Ventspilī atzīmēs Starptautisko tūrisma dienu un Tūrisma informācijas centra 10 gadu jubileju
2009-09-22 26. septembrī Fitnesa klubi ir gatavi uzņemt apmeklētājus bez maksas.
2009-09-22 “Studentu Paradīzi” - grandozākos studentu svētkus Baltijā - atklās Valdis Dombrovskis un Nils Ušakovs
2009-09-22 Jūrmalā aizdegs simbolisko baltu vienotības uguni
2009-09-22 Notiks preses konference par gatavošanos 2010. gada Rīgas maratonam
2009-09-18 LIDO Alus svētki
2009-09-16 Mūzikas projekts Tā Tā Tā šoruden dosies pirmajā Latvijas koncertsērijā, sniedzot vairāk kā desmit uzstāšanās.

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski