Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic sāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Frankfurti

2009-09-16

airBaltic komercdirektors Tero Taskila piebilst: „Mēs priecājamies papildināt airBaltic maršrutu tīklu ar Eiropas finanšu galvaspilsētu – Frankfurti. Jaunais lidojumu maršruts nodrošinās ērtus savienojumus ar galamērķiem Skandināvijā, NVS valstīs, Kaukāza reģionā un Tuvajos Austrumos.“

Tiešos lidojumus no Rīgas uz Frankfurti  airBaltic veiks katru dienu – kopumā septiņas reizes nedēļā. Aviokompānija lidojumu izpildīs ar Boeing 737 tipa lidmašīnu, un tā ilgums būs 2 stundas un 15 minūtes. Vienvirziena biļetes cena būs no LVL 27 (EUR 38), ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Precīzs lidojumu grafiks pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com.
Šogad airBaltic no bāzes Rīgā ir atklājusi tādus jaunus galamērķus kā Turku (Somija), Trumse (Norvēģija), Palanga un Kauņa (Lietuva), Tartu (Igaunija), Pleskava (Krievija), Varšava (Polija), Ženēva (Šveice), Dušanbe (Tadžikistāna) un Frankfurte (Vācija).
Frankfurte ir piektā lielākā pilsēta Vācijā un gadsimtiem tā ir bijusi valsts politiskais, tirdzniecības un finanšu centrs. Tajā atrodas Eiropas Centrālā banka, kā arī lielāko Vācijas komercbanku galvenie biroji. Frankfurtes birža ir lielākā Vācijā un viena no lielākajām pasaulē. Ik gadu Frankfurtē notiek dauzas pasaules līmeņa izstādes un tirdzniecības gadatirgi, tostarp lielākais autošovs, grāmatu kā arī mūzikas gadatirgus. Tā ir Gētes un Rotšīldu dzimtā pilsēta.
 

Pēdējās ziņas

2009-09-16 Jūrmalas pašvaldība mudina valsts prioritāro nozaru sarakstā iekļaut veselības tūrismu un kūrortus
2009-09-16 Starptautiskā lidosta „Rīga” iekļūst pasaules starptautisko lidojumu reitingā
2009-09-16 Krievijas reģionu tūrisma kompānijas atzinīgi novērtē
2009-09-16 Latvijas Lauksaimniecības muzejs aicina svinēt Rudens saulgriežus
2009-09-16 airBaltic sāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Varšavu
2009-09-16 Jūrmalas pilsētas dome veido Sabiedrisko padomi
2009-09-16 Mūzikas projekts Tā Tā Tā šoruden dosies pirmajā Latvijas koncertsērijā, sniedzot vairāk kā desmit uzstāšanās.
2009-09-09 HUMORA ATVASARĀ "Baltie Lāči" piedāvā "Dziedošos gaiļus"
2009-09-09 Mūsdienīga solodziesma šarmantai balsij un muzikālas metamorfozes audiotiltā uz sapratni jeb neikdienišķa saruna projektā AVE NOX ALBA

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski