Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Krievijas reģionu tūrisma kompānijas atzinīgi novērtē

2009-09-16

Viesi ieradās no Krievijas Federācijas reģionu pilsētām – Saratovas, Samaras, Kazaņas un Jaroslavļas, kurās šā gada maijā Latvijas Republikas vēstniecības Maskavā un Latvijas tūrisma attīstības valsts aģentūras organizētā informatīvā semināra ietvaros ar pilsētas prezentāciju viesojās Jūrmalas pilsētas domes pārstāvis.

 Vizīte Jūrmalā tika organizēta ar mērķi iepazīstināt tūrisma kompāniju pārstāvjus ar pilsētas piedāvājumu potenciālajiem tūristiem no Krievijas reģioniem tieši rudens, ziemas un pavasara sezonai.
 
Vizītes laikā viesi tika iepazīstināti ar pilsētu un tās piedāvātajām dažādām atpūtas iespējām, apskatītas lielākā daļa viesnīcu, sanatoriju un kūrortviesnīcu, dabas parki un pilsētas infrastruktūra, arhitektūra. Viesi apmeklēja Dzintaru koncertzāles noslēguma koncertu. Tika organizēts darba seminārs, kurā piedalījās Jūrmalas tūrisma uzņēmēji un Latvijas tūrisma firmu pārstāvji, Jūrmalas pilsētas domes pārstāvji, Tūrisma attīstības un valsts aģentūras pārstāvji un aviokompānijas „AirBaltic” pārstāvis. Galvenais semināra mērķis bija iepazīstināt viesus ar aktualitātēm tūrisma jomā Latvijā un Jūrmalā, kā arī dot iespēju dibināt jaunus kontaktus un sadarbību uzņēmēju vidū.
 
Kopumā vizīte bija veiksmīga. Viesi atzinīgi novērtēja lielo profesionalitāti un Jūrmalas uzņēmēju vēlmi sadarboties, kas visnotaļ veicinās tālāku viesu interesi ceļot uz Jūrmalu. Viesi norādīja, ka pilsēta ir ļoti sakopta, piedāvā labu servisu un ir Eiropas standartiem atbilstoša. Lielais naktsmītņu un kūrorta ārstniecības, spa pakalpojumu piedāvājumu un cenu politika sniedz iespēju izvēlēties katram ceļotājam atbilstošāko nakšņošanas iespēju par atbilstošām cenām. Viesi bija pārsteigti par plašajām atpūtas iespējām, ko piedāvā Jūrmalas pilsēta. Pasākumu daudzveidība savā ziņā lauza viņos izveidojušos stereotipu, ka Jūrmalas pilsētā ir tikai Dzintaru koncertzāle.
 
Krievijas tūrisma tirgus ir ļoti nozīmīgs Jūrmalai. No Krievijas nāk 18 procenti tūristu, un tas ir otrs lielākais viesu daudzums Jūrmalā.
 
„It īpaši šajos ekonomiski grūtajos laikos ir jāveicina tūrisma attīstība un jāpalīdz tūrisma uzņēmējiem piesaistīt klientus, tāpēc Jūrmalas pilsētas dome turpinās aktīvi strādāt ar Krievijas tirgu un veicinās viesu interesi un vēlmi izvēlēties Jūrmalas pilsētu savai atpūtai, šogad rīkojot vēl vairākas Krievijas tūrisma kompāniju un plašsaziņas līdzekļu pārstāvju vizītes kūrortpilsētā,” norāda Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja pirmā vietniece Larisa Loskutova. „Dome turpinās arī citus mārketinga pasākumus. Viens no pirmajiem šāda veida pasākumiem būs dalība Tūrisma attīstības valsts aģentūras un LR vēstniecības Maskavā organizētajā darba seminārā Maskavā jau 21.septembrī.”
 
Jūrmalas pilsētas dome izsaka lielu pateicību nacionālajai lidsabiedrībai „AirBaltic”, Tūrisma attīstības valsts aģentūrai un Ārlietu ministrijas Konsulārajam departamentam, LR vēstniecībai Krievijas Federācijā un, protams, Jūrmalas pilsētas tūrisma uzņēmumu pārstāvjiem par lielo atbalstu šīs vizītes organizēšanā.
 
 
 
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs                                                                              Ingmārs Čaklais
 

Pēdējās ziņas

2009-09-16 Jūrmalas pašvaldība mudina valsts prioritāro nozaru sarakstā iekļaut veselības tūrismu un kūrortus
2009-09-16 Starptautiskā lidosta „Rīga” iekļūst pasaules starptautisko lidojumu reitingā
2009-09-16 Latvijas Lauksaimniecības muzejs aicina svinēt Rudens saulgriežus
2009-09-16 airBaltic sāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Varšavu
2009-09-16 airBaltic sāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Frankfurti
2009-09-16 Jūrmalas pilsētas dome veido Sabiedrisko padomi
2009-09-16 Mūzikas projekts Tā Tā Tā šoruden dosies pirmajā Latvijas koncertsērijā, sniedzot vairāk kā desmit uzstāšanās.
2009-09-09 HUMORA ATVASARĀ "Baltie Lāči" piedāvā "Dziedošos gaiļus"
2009-09-09 Mūsdienīga solodziesma šarmantai balsij un muzikālas metamorfozes audiotiltā uz sapratni jeb neikdienišķa saruna projektā AVE NOX ALBA

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski