Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Par SIA "Dzintaru koncertzāle" valdes priekšsēdētāju iecelts Svens Renemanis

2009-08-07

Jūrmala, 7. augusts. Šodien, 7.augustā, Jūrmalas pilsētas domē notika SIA „Dzintaru koncertzāle” dalībnieku sapulce, kurā tika lemts jautājums par izmaiņām pašvaldības kapitālsabiedrības valdes sastāvā un atlīdzībā.


Dalībnieku sapulce nolēma atsaukt valdes priekšsēdētāju Andreju Kondratjuku, valdes locekļus Līgu Piranti un Marinu Žukovu. Par jauno valdes priekšsēdētāju iecēla Svenu Renemani, līdzšinējo Jūrmalas mūzikas vidusskolas direktoru. Par valdes loceklēm iecēla Jūrmalas pilsētas domes deputāti Marinu Vorobjovu un režisori Diānu Bērzu.

SIA „Dzintaru koncertzāle” valdes priekšsēdētāja atalgojums būs 1247 lati, valdes locekļu atalgojums – 500 lati, kas ir par 44 latiem mazāk nekā līdzšinējiem valdes locekļiem.

„Jautājums par SIA „Dzintaru koncertzāle” valdes priekšsēdētāja nomaiņu ir saskaņots koalīcijas sanāksmē,” skaidro Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs un pašvaldības kapitāldaļu turētāja pārstāvis Raimonds Munkevics. „Esam izteikuši neuzticību Andrejam Kondratjukam saistībā ar Daiņa Kalna Opermūzikas svētkiem, kas pēc diviem sekmīgiem gadiem Jūrmalā šogad te vairs nenotika. Uzņēmumā nav uzskaites par biļešu apriti un daudzajām brīvbiļetēm, kas tika dalītas uz sarīkojumiem, mazinot koncertzāles ieņēmumus un pat, iespējams, radot finansiālus zaudējumus. Esmu uzdevis kapitālsabiedrību revidentam veikt koncertzālē tematisko revīziju.”

„Koncertzāle savu darbu turpinās. Tās uzplaukums un starptautiskie projekti, kas tajā notiek, nav vienpersonīgs Andreja Kondratjuka nopelns – tas viss tika aizsākts un izlolots jau koncertzāles iepriekšējā direktora Leonīda Aleksejeva laikā un tālākos panākumus arī turpmāk sekmēs tikai kopējs pašvaldības darbs,” pārliecināts R.Munkevics.

 

Pēdējās ziņas

2009-08-07 Jūrmalā notiek Latvijas-Igaunijas pārrobežu projekta "Dziedošie kaimiņi" seminārs
2009-08-07 Boriss Bērziņš un Dens Dimiņš. Divas lieliskas izstādes Cēsīs.
2009-08-07 Tautas lietišķo mākslas studiju "Klūga" un "Pūpoli" pinēju darbu izstāde
2009-08-07 Turpinās fotoattēlu iesniegšana Ventspils fotokonkursam!
2009-08-07 Jaunpils pilī "Ziedošo zobenu un zobenzivs svētki"
2009-08-06 airBaltic pasažieru skaits Rīgā jūlijā palielinās par 31%
2009-08-06 Pirmo reizi vienā mēnesī starptautiskā lidosta "Rīga" apkalpo vairāk nekā 400 tūkstošus pasažieru
2009-08-06 LTRK aicina arī uzņēmējus piedalīties "Baltijas ceļa" 20.gadadienai veltītajā vienotības skrējienā
2009-08-06 Kinoforuma "Dvēseles ekoloģija" starptautiskais jauno autoru īsfilmu konkurss notiks Jūrmalā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski