Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Kinoforuma "Dvēseles ekoloģija" starptautiskais jauno autoru īsfilmu konkurss notiks Jūrmalā

2009-08-06

Rīga, 6. augusts. No 21. līdz 29.augustam VII Krievijas kino festivāla Latvijā ietvaros pirmoreiz Jūrmalā, Majoru kultūras namā Jomas ielā 35, notiks kinoforuma „Dvēseles ekoloģija” starptautiskā jauno autoru īsfilmu konkursa programma, meistarklases, radošas tikšanās, fotoizstādes un prezentācijas.


„Kinoforumu rīko producentu centrs „ASG Production”, par sadarbības partneri izvēloties tieši Majoru kultūras namu, kas ir centrālā pilsētas kultūras iestāde un vienīgā vieta Jūrmalā, kur regulāri tiek rādīts kino.,” stāsta Majoru kultūras nama direktors Egils Šņore. „Apzināmies, ka tas būs spilgts notikums Jūrmalas kultūras dzīvē, tāpēc labprāt piekritām šai sadarbībai.”

„Kinoforuma viesu vidū būs ievērojami režisori, aktieri, kinoproducenti, žurnālisti, kinokritiķi, vadošo Krievijas televīzija skanālu un slavenu kinofestivālu producenti, kā arī ietekmīgi biznesmeņi,” informē kinoforuma ģenerālais producents  Vasilijs Meļņikovs un SIA „ASG Production” valdes priekšsēdētāja Jekaterina Meļņikova. „Kinoforuma ietvaros līdz ar tradicionālo Krievijas kino programmu notiks Starptautiskais īsmetrāžas debijas un studentu darbu konkurss, kas risināsies Jūrmalā. Kinoforums „Dvēseles ekoloģija” ir ļoti nozīmīgs solis ceļā uz kultūras integrāciju Jūrmalā un Latvijā, un kinematogrāfiskajā formātā Eiropas un pasaules kultūrā.”

Festivāla organizatori informē, ka īsfilmu un debijas filmu konkursā piedalīsies filmas no Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Francijas. Tās tiks vērtētas trīs grupās – aktierfilmas, dokumentālās un animācijas filmas. Filmas vērtēs Juris Poškus (režisors, Latvija), Rasa Paukštīte (kinokritiķe un žurnāliste, Lietuva). Konkursa žūriju vadīs Andrejs Zvjagincevs.

Konkursa filmu programmas atklāšanu pagodinās Grigorija Konstantinopoļska filma „Kaķenīte”, kas sastāv no novelēm.  Atklāšanā piedalīsies filmas autors un aktieri Mihails Jefremovs, Aleksandrs un Jekaterina Striženovi.
 

Pēdējās ziņas

2009-08-06 19. Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens
2009-08-06 Svētdien Talsu novada Spārē būs pirmais sēņošanas čempionāts
2009-08-06 LTRK aicina arī uzņēmējus piedalīties "Baltijas ceļa" 20.gadadienai veltītajā vienotības skrējienā
2009-08-06 Pirmo reizi vienā mēnesī starptautiskā lidosta "Rīga" apkalpo vairāk nekā 400 tūkstošus pasažieru
2009-08-06 airBaltic pasažieru skaits Rīgā jūlijā palielinās par 31%
2009-08-05 Visas Latvijas reģionu tūrisma piedāvājuma prezentācija Japānas delegācijai
2009-08-05 Velomaršrutu "Rucava - skaistākās vietas" un "Papes dabas procesu taka" prezentācija
2009-08-04 Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedāvā doties ekskursijā uz Priekuli un Bārtu
2009-08-03 Itāļu regbija zvaigznes uz riteņiem iepazīst Austrumeiropu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski