Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Velomaršrutu "Rucava - skaistākās vietas" un "Papes dabas procesu taka" prezentācija

2009-08-05

Liepāja, 5. augusts. Sestdien, 8.augustā, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) un Rucavas tūrisma informācijas centrs aicina visus uz velomaršrutu „RUCAVA – SKAISTĀKĀS VIETAS” un „PAPES DABAS PROCESU TAKA” prezentāciju.


Sestdien, 8.augustā, notiks kārtējā velomaršrutu prezentācija. Šoreiz tā būs Rucavas pusē. Velobraucienā aicināti piedalīties dabas mīļotāji, velotūristi un visi, kurus interesē velotūrisms. Rucavas TIC darbinieki ir parūpējušies, lai velobrauciens būtu ne vien sportiski aktīvs, bet arī izzinošs un atraktīvs pasākums, tādēļ abos maršrutos būs veicami dažādi uzdevumi.

Lai ikviens varētu iepazīt abus piedāvātos maršrutus, starts tiem tiks dots dažādos laikos: ceļojums pa Rucavas skaistākajām vietām sāksies  plkst. 10.00 pie Rucavas tūrisma informācijas centra, un šī maršruta kopējais garums ir 9 km. Velomaršruts vedīs pa Rucavas puses gleznainākajām vietām: gar Latvijas kuplāko ievu un Leju svētavotu, velotūristiem būs iespēja apskatīt  Rucavas baznīcu, etnogrāfisko māju „Zvanītāji”, bet brauciens noslēgsies Rucavas tūrisma informācijas centrā.

Savukārt, lai iepazītu 14 km garo velomaršrutu, kas ved pa Papes Dabas procesu taku, visi aicināti plkst. 13.00 pulcēties pie viesu nama Pūķarags” Papē. Velobrauciena dalībniekiem būs iespēja apskatīt  Papes bāku, brīvdabas muzeju “Vītolnieki”, Nidas augsto purvu, bet daļa maršruta vedīs gar jūras krastu. Kā jau ierasts, velobrauciena noslēgumā viesu namā “Pūķarags” čaklākie uzdevumu izpildītāji saņems balvas.

Šie ir beidzamie šīs vasaras organizētie velobraucieni pa marķētajiem maršrutiem, taču ikviens, kas vēlas ar velosipēdu apceļot Lejaskurzemes novadu skaistākās vietas un apskatīt interesantākos tūrisma objektus, Liepājas reģiona tūrisma informācijas centrā var saņemt velotūrisma ceļvedi, kur detalizēti aprakstīti visas vasaras garumā prezentētie maršruti un sniegta noderīga informācija ikvienam ceļotājam.

 

Pēdējās ziņas

2009-08-05 Visas Latvijas reģionu tūrisma piedāvājuma prezentācija Japānas delegācijai
2009-08-04 Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedāvā doties ekskursijā uz Priekuli un Bārtu
2009-08-03 Itāļu regbija zvaigznes uz riteņiem iepazīst Austrumeiropu
2009-08-03 Ārlietu ministrijā atklāj iedvesmojošu "Baltijas ceļa" izstādi
2009-07-29 Jūrmalas teātrī koncerts "Modern Chamber Music"
2009-07-29 Jauns daudzfunkcionāls un lēts hostelis Daugavpilī
2009-07-29 Ventspils Pilsētas svētku programma
2009-07-28 Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedāvā doties ekskursijā uz Rucavu
2009-07-27 23.augustā „Tango Sun Festival” ietvaros Argentīnas tango koncerts ar dejotāju no Argentīnas priekšnesumiem!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski