Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

23.augustā „Tango Sun Festival” ietvaros Argentīnas tango koncerts ar dejotāju no Argentīnas priekšnesumiem!

2009-07-27

Rīga, 28. jūlijs.Kā jau ziņots, no 2009. gada 17.–23.augustam Rīgā un Jūrmalā notiks 2. Starptautiskais Argentīnas tango festivāls “Tango Sun Festival”, kuru organizē Argentīnas tango deju studija “Tangostudio” un tās vadītāji Aigars Stirna un Ginta Opmane.


Jaunums festivāla programmā! - Argentīnas tango koncerts 23.augustā Jūrmalā viesnīcā „Baltic Beach Hotel” ar dejotāju no Argentīnas Huana Kamerlingo un Diānas Delvales (Juan Camerlingo un Diana del Valle), Ugo Mastrolorenco (Hugo Mastrolorenzo) un Agneses Vanagas priekšnesumiem, koncertā spēlēs mūziķu kvartets „Undertango” no Latvijas. Festivāla ietvaros notiks arī 4 tango vakari – milongas ar starptautiski pazīstamu tango dejotāju, mūziķu un dīdžeju piedalīšanos, 43 tango meistarklases pie pasniedzējiem no Argentīnas, Vācijas un Latvijas, kā arī 7 gaisa deju meistarklases un paraugdemonstrējumi. Tuvāka informācija: www.tangostudio.lv.

Svētdien, 23.augustā plkst.19:00 viesnīcā „Baltic Beach Hotel” Jūrmalā “Tango Sun Festival” ietvaros notiks Argentīnas tango koncerts. Koncertā ar deju priekšnesumiem uzstāsies pasaulē labi pazīstamie tango dejotāji no Argentīnas Huans Kamerlingo un Diāna Delvale, Ugo Mastrolorenco un Agnese Vanaga. Koncertā spēlēs pazīstamākais Latvijas tango mūziķu kvartets „Undertango”. Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu serviss” kasēs, www.bilesuserviss.lv un deju studijā „Tangostudio”, informācija pa tel.26344457. Biļešu cenas: 18 Ls un 20 Ls. Ar koncerta biļeti varēs apmeklēt arī festivāla noslēguma milongu – tango deju vakaru turpat viesnīcā „Baltic Beach Hotel” plkst.21:30.

Ugo Mastrolorenco (Hugo Mastrolorenzo) ir izcils argentīniešu dejotājs, profesionāls horeogrāfs un pasniedzējs. Ugo studējis moderno deju, tango, argentīniešu tautas dejas, teātri un dziedāšanu, uzstājies un vadījis seminārus Amerikā, Āzijā, Eiropā, ieguvis vairāk nekā 50 apbalvojumus kā dejotājs un horeogrāfs, strādājis arī TV un kino. Lielāko laiku strādājot Argentīnā, Ugo tiek aicināts uzstāties un pasniegt tango stundas visā pasaulē, sākot no Japānas līdz Latvijai. Agnese Vanaga ir jauna, talantīga dejotāja, horeogrāfe un skolotāja, Latvijas Kultūras Akadēmijas absolvente, ieguvusi maģistra grādu dejās Somijas Teātra Akadēmijā, studējusi moderno deju, džezu, stepu, flamenko un tango. Agnese koncertējusi dažādās pasaules pilsētās kopā ar Olgas Žitluhinas dejas kompāniju. Kopš 2006. gada Agnese dzīvo un strādā Buenosairesā, Argentīnā. Hugo Mastrolorenzo un Agnese Vanaga festivāla ietvaros vadīs arī gaisa deju un tango  nodarbības.

Argentīnieši Huans Kamerlingo un Diāna Delvale (Juan Camerlingo & Diana del Valle) ir lieliski, profesionāli un kaislīgi tango dejotāji un pasniedzēji, abi ir ieguvuši maģistra grādu Tango Universitātē un diplomu Dinzela starptautiskajā tango skolā Buenos Airesā. Huans ir mācījies folkloras, klasisko, moderno, džeza deju un tango, Diāna studējusi baletu un nacionālās dejas. Pašlaik abi dzīvo un strādā Hamburgā, Vācijā, bet uzstājas visā pasaulē.

Kvarteta „Undertango” sastāvā ir četri jauni, talantīgi un augsti profesionāli mūziķi: Gidons Grīnbergs (vijole), Mārtiņš Zilberts (klavieres), Viktors Veļičko (kontrabass) un Evita Dūra (akordeons). Kvarteta nosaukums aizgūts no izcilā argentīniešu komponista Astora Pjacollas tāda paša nosaukuma tango. Kvarteta repertuārā ir A.Pjacollas skaņdarbi, klasiski tango, milongas un mūzika no visas pasaules. Kvartets „Undertango” aktīvi piedalās dažādos koncertos un teātra izrādēs Latvijā, tai skaitā, Ditas Lūriņas solokoncertā „Sapnis par Brodveju” un Nacionālā teātra izrādē „Uz neatgriešanos”.

Festivāls sāksies 17.augustā Vecrīgā ar pasniedzēju no Argentīnas Hugo Mastrolorenzo un Agneses Vanagas paraugdemonstrējumiem un bezmaksas tango nodarbību.

No 17.-19.augustam Rīgas Kinostudijā notiks gaisa deju nodarbības, kuras vadīs profesionālie dejotāji un horeogrāfi Ugo Mastrolorenco un Agnese Vanaga no Argentīnas. Latvijā gaisa deju nodarbības būs pirmo reizi! Tajās piedalīties var jebkurš interesents. Meistarklases cena: 15 Ls. Biļetes var iegādāties „Biļešu serviss” kasēs, www.bilesuserviss.lv un deju studijā „Tangostudio”, informācija pa tel.26344457, e-pastu festival@tangostudio.lv un www.tangostudio.lv. 

22.augustā, Rīgas svētku ietvaros, Vērmaņdārzā un Daugavas krastmalā tango priekšnesumus sniegs un apmācību vadīs Argentīnas tango deju studijas “Tangostudio” vadītāji, tango pasniedzēji un dejotāji Aigars Stirna un Ginta Opmane. Krastmalā uzstāsies arī mūziķi "Cuarteto Bando" (Vācija). Ieeja brīva!

No 20.-23.augustam Jūrmalā viesnīcā „Baltic Beach Hotel” notiks Argentīnas tango deju vakari – milongas, kurus varēs apmeklēt visi mūzikas un deju mīļotāji neatkarīgi no dejotprasmes. 21. un 22.augustā milongas vadīs slavenais tango dīdžejs DJ Carlos no Argentīnas, uzstāsies ievērojamais bandoneonists Jürgen Karthe un viņa vadītais mūziķu kvartets Cuarteto Bando no Vācijas, kā arī festivāla pasniedzēji ar tango un Argentīnas tautas deju priekšnesumiem. Biļetes uz tango vakariem var iegādāties studijā „Tangostudio”.

Festivālā paredzētas 43 tango meistarklases, kuras vadīs trīs lieliski pasniedzēju pāri no Argentīnas - Juan Camerlingo un Diana del Valle, Hugo Mastrolorenzo un Agnese Vanaga, Marcelo Soria un Veronica Villarroel, pieredzējušie pasniedzēji no Vācijas - Salvador un Ilona Rios, kā arī pasniedzēji no Latvijas - Aigars Stirna un Ginta Opmane. Pasniedzēji piedāvās apmācību dažādos Argentīnas tango stilos – Salon, Milonguero un Nuevo, kā arī apmācīs Argentīnas tautas dejas chacarera un zamba. Meistarklasēm var pieteikties gan dejotāji ar lielāku vai mazāku pieredzi, gan visi interesenti bez deju pieredzes. Pēc festivāla 25. un 26.augustā notiks arī speciālas meistarklases profesionāliem dejotājiem, aktieriem, režisoriem un horeogrāfiem. Pieteikšanās meistarklasēm pa e-pastu festival@tangostudio.lv vai tel. 26344457.

Tuvāku informāciju par festivālu skatieties www.tangostudio.lv.

Festivālu atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, MOBILLY, bārs I LOVE YOU, ripomāja.lv, I-DEJAS MĀJA, Rīgas svētki, „Rīgas kinostudija”, Baltic Beach Hotel, Majoru kultūras nams, SIA „Eden Springs Latvia”, SIA „Mestako”, tērpu salons „Kāzām un ballēm”, SIA „COBA”, SIA „Aģentūra Lottand”. Informatīvie atbalstītāji: Lattelecom uzziņu dienests 1188, Nacionālā ziņu aģentūra Leta, portāls draugiem.lv, TV24.
 

Pēdējās ziņas

2009-07-27 Liepājas apkārtnes tūrisma objekti nominēti Kurzemes Tūrisma asociācijas ikgadējai balvai "Lielais Jēkabs"
2009-07-27 Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja ārvalstu mārketinga aktivitātēm ir jūtama atdeve
2009-07-24 Minhauzena pasaulē top lielākais atrakciju kuģis Latvijā
2009-07-24 Nodibināta Latvijas tūrisma asociāciju Sadarbības padome
2009-07-24 Lazanjas piedāvājums par īpaši izdevīgu un pievilcīgu cenu restorāniem, viesnīcām, kafejnīcām
2009-07-22 Nodibināts jauns muzikāls projekts "Tā Tā Tā"
2009-07-22 Starptautiskā lidosta "Rīga" būtiski palielina pasažieru skaitu, piesaistot citu valstu pasažierus
2009-07-22 Caurlaidi iebraukšanai Jūrmalā visērtāk ir iegādāties pa ceļam pie lielveikala SKY
2009-07-22 Tiks atvērts jauns mākslas darbu interneta veikals EXCENTRUM.LV

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski