Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja ārvalstu mārketinga aktivitātēm ir jūtama atdeve

2009-07-27

Liepāja, 24. jūlijs. Kā ik gadu, arī šogad Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) piedalījās vairākās starptautiskās tūrisma izstādēs, kur interesenti tika iepazīstināti ar Liepājas pilsētas un rajona tūrisma piedāvājumu.


Ja iepriekšējos gados lielākais akcents tika likts uz dalību izstādē BALTTOUR, kas notiek Rīgā, tad šogad pēc tūrisma uzņēmēju iniciatīvas vērienīga Liepājas puses tūrisma prezentācija notika Viļņā, izstādē VIVATOUR. Bez tam, lai ieinteresētu kaimiņvalsts iedzīvotājus apmeklēt Liepāju, jau vairākus gadus, arī šogad, pirms tūrisma sezonas sākuma LRTIB izplata tūrisma ceļvežus „Liepāja. Liepājas rajons” laikrakstu „Lietuvos Rytas” un „Verslo Žinios” abonentiem Viļņā, Kauņā un Klaipēdā.

Lai izvērtētu šādu akciju noderību, šogad īpaša vērība tiek pievērsta Lietuvas tūristu skaitam Liepājā, un jau tūrisma sezonas pirmajos mēnešos varam secināt, ka atdeve ir jūtama. Lai arī šogad kopējais tūristu skaits vispārējās ekonomiskās lejupslīdes apstākļos ir samazinājies gan Liepājas tūrisma objektos, gan arī LRTIB, kā mūs informēja tuvējo novadu tūrisma informācijas centru darbinieki, salīdzinājumā ar 2008.gadu tūristu skaits no Lietuvas ir nedaudz palielinājies, turklāt kaimiņzemes viesi mūsu puses viesu namos uzturas ilgāk – no trīs dienām līdz pat nedēļai. Arī Liepājas populārākajā tūrisma objektā – Karostas cietumā – lietuviešu tūristi jūnijā sastādīja vienu ceturto daļu no kopējā apmeklētāju skaita. Savukārt, ja jūnijā LRTIB apmeklētāju vidū bija 93 lietuviešu tūristi, tad jau jūlija pirmajās trīs nedēļās to skaits ir pieaudzis līdz 187, ierindojot Lietuvu otrajā vietā aiz Vācijas birojā reģistrēto ārzemju tūristu skaita ziņā.

Paredzams, ka lietuvieši lielā skaitā apmeklēs arī šīs vasaras lielāko pasākumu – TELE2 Baltic Beach Party, kas norisināsies šīs nedēļas nogalē Liepājas pludmalē, jo festivāla organizētāji ir veikuši plašu reklāmas kampaņu mūsu kaimiņvalstī Lietuvā.
 

Pēdējās ziņas

2009-07-27 23.augustā „Tango Sun Festival” ietvaros Argentīnas tango koncerts ar dejotāju no Argentīnas priekšnesumiem!
2009-07-27 Liepājas apkārtnes tūrisma objekti nominēti Kurzemes Tūrisma asociācijas ikgadējai balvai "Lielais Jēkabs"
2009-07-24 Minhauzena pasaulē top lielākais atrakciju kuģis Latvijā
2009-07-24 Nodibināta Latvijas tūrisma asociāciju Sadarbības padome
2009-07-24 Lazanjas piedāvājums par īpaši izdevīgu un pievilcīgu cenu restorāniem, viesnīcām, kafejnīcām
2009-07-22 Nodibināts jauns muzikāls projekts "Tā Tā Tā"
2009-07-22 Starptautiskā lidosta "Rīga" būtiski palielina pasažieru skaitu, piesaistot citu valstu pasažierus
2009-07-22 Caurlaidi iebraukšanai Jūrmalā visērtāk ir iegādāties pa ceļam pie lielveikala SKY
2009-07-22 Tiks atvērts jauns mākslas darbu interneta veikals EXCENTRUM.LV

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski