Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Caurlaidi iebraukšanai Jūrmalā visērtāk ir iegādāties pa ceļam pie lielveikala SKY

2009-07-22

Jūrmala, 22. jūlijs. Jūrmalas pilsētas dome atgādina, ka pie lielveikala „Sky” Kārļa Ulmaņa gatvē ir uzstādīts autotransporta līdzekļu iebraukšanas nodevas iekasēšanas automāts.


Domājot par Jūrmalas viesu ērtībām, Jūrmalas pilsētas dome jau pirms diviem gadiem ir uzstādījusi autotransporta līdzekļu iebraukšanas nodevas iekasēšanas automātu, kas atrodas pa ceļam no Rīgas uz Jūrmalu pie lielveikala „Sky”, Kārļa Ulmaņa gatvē 122. Automāts caurlaižu iegādei atrodas netālu no veikala centrālās ieejas. Caurlaides cena joprojām1 Ls.

Automātu iebraukšanas caurlaides iegādei ērti var izmantot cilvēki, kas pēc iepirkšanās dodas uz kūrortpilsētu, un tie, kas mīl ērtības un domā laikus. Protams, caurlaidi var iegādāties arī pie pašas pilsētas, pirms iebraukšanas pilsētā - Priedaines caurlaižu punktā, taču karstajās vasaras dienās lielā viesu pieplūduma dēļ šeit var veidoties rindas.

Sastrēgumu stundās pie autotransporta līdzekļu nodevas iekasēšanas automātiem Priedainē Jūrmalas pilsētas pašvaldība ir nodrošinājusi papildu darbiniekus, kas palīdz autovadītājiem caurlaižu iegādē un operatīvi reaģē uz automašīnu plūsmas izmaiņām.

Lūgums nodevas maksātājiem neizmantot viltotas monētas, jo tās bojā automātus un rada papildu neērtības un kavēšanos caurlaižu iegādē.

Kamēr Jūrmalā tiek iekasēta autotransporta līdzekļu iebraukšanas nodeva, pilsētā ir atļauta bezmaksas auto novietošana pašvaldības autostāvvietās, kā arī gar ielu malām, kur to atļauj satiksmes noteikumi. Policija uzmana, lai auto netiktu novietoti zaļajā zonā un pludmalē. Ja iebraucēji vēlas, lai viņu prombūtnes laikā braucamrīks tiktu pieskatīts, ir jāizvēlas kāda no privātajām autostāvvietām, kas par saviem pakalpojumiem iekasēs samaksu.
 

Pēdējās ziņas

2009-07-22 Nodibināts jauns muzikāls projekts "Tā Tā Tā"
2009-07-22 Starptautiskā lidosta "Rīga" būtiski palielina pasažieru skaitu, piesaistot citu valstu pasažierus
2009-07-22 Tiks atvērts jauns mākslas darbu interneta veikals EXCENTRUM.LV
2009-07-22 Jūrmalas pludmalēs tiek gādāts par labu servisu
2009-07-21 Jūrmalas pludmalēs peldēties ir droši
2009-07-21 Reģionālās tūrisma asociācijas dibinās Latvijas tūrisma asociāciju Sadarbības padomi
2009-07-20 airBaltic vasaras sezonā palielina lidojumu skaitu 5 maršrutos
2009-07-20 Alūksnes pilsētas svētku laikā notiks amatnieku tirgus
2009-07-20 M.Čehova Rīgas krievu teātrī - spāru svētki

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski