Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalā Majoru kultūras namā apmeklētājus uzrunā vaska figūru šarms

2009-07-16

Jūrmala, 16. jūlijs. Jūrmalā, Majoru kultūras namā, Jomas ielā 35, atkal atvērta Vaska figūru izstāde, ko pēc divu gadu pārtraukuma ar atjaunotu saturu piedāvā firma „MTU Fantasy” no Igaunijas.


„Sākot ar visu laiku komiķi Čārliju Čaplinu, kas sveicina apmeklētājus jau kultūras nama logā blakus ieejai, un Romas Pāvestu Jāni Pāvilu II, kas visu žēlīgi atklāj izstādi iekštelpās, un beidzot ar Ēģiptes valdnieci no 14. gs.p.m.ē. Nefretīti, kam kompānijā dižie Anubis un Horus, seno ēģiptiešu mitoloģijas dievi – tik raiba kompānija paveras izstādes apmeklētāju skatam,” informē Majoru kultūras nama direktora vietnieks Pēteris Vilkaste.

„Izstādē ir arī šarmantā Kleopatra, Ēģiptes pēdējā valdniece, laiski atpūšoties savā buduārā, arī mūzikā iegrimušie Frenks Sinatra un Marlēne Dītriha. Bet stop! Tiem iepretī glūn ar pasaules pārdalīšanu un likteņu šķaidīšanu pārņemtie Vinstons Čerčils, Josifs Staļins un Frenklins Delano Rūzvelts Teherānas konferencē (1943), kam tuvumā pats Ādolfs Hitlers...,” par izstādi nebeidz jūsmot P. Vilkaste.

„Taču tālāk viņu smagumu atkal kliedē Lēdija Diāna Frānsisa Spensera, kas grib šo pasauli labāku darīt, pirmais kosmonauts Jurijs Gagarins, kas vienkārši gaiši uzsmaida pasaulei. Viņiem blakus Hamlets un Antihamlets, kuriem joprojām svarīgākais ir „Būt vai nebūt?” un „Nebūt vai būt?”. Un turpat arī staltais jaunu zemju atklājējs Kristofers Kolumbs un dižais Krievijas cars Pēteris I, liels gan augumā, gan garā,” nobeidz P. Vilkaste.

Izstāde darbojas katru dienu, izņemot pirmdienas.

 

Pēdējās ziņas

2009-07-16 airBaltic sāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Frankfurti
2009-07-16 IV Jaunpagastu salidojums "Mūžam Jauni" Jaunlaicenes muižas svētkos
2009-07-16 Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedāvā doties ekskursijā uz Ziemupi un Pāvilostu
2009-07-16 Aicinām gatavot nemotorizētos peldlīdzekļus konkursam "Alūksnes plosts 2009"
2009-07-16 Jūrmalā turpinās projekts "Vienā laivā"
2009-07-16 Iepazīšanās brauciens velomaršrutā Liepāja - Bernāti - Jūrmalciems
2009-07-16 Latgales mūzikas festivāls - šogad Līvānos!
2009-07-16 Neptūna svētki atpūtas kompleksā "Vilnis"
2009-07-16 Izmaiņas LMAC darba laikos

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski